Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama, aki valamil...

Van olyan kismama, aki valamilyen oknál fogva arra van kényszerülve, hogy a terhesség legszebb pillanatait a 4 fal között kell töltse?

Figyelt kérdés
Hogy viselitek ezt a helyzetet?
2011. jún. 28. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen az a helyzet,amire (szerintem) te gondolsz,de majdnem így van.

Erős pollenallergiával küzdök,és emiatt kint számomra szörnyű lenni.

A gyógyszereimet nem szedhetem, kalciumot ihatok mértékkel,és a homeopátiás dolgok semmit nem használnak.


Így kvázi mehetnék én ki,de csak nagyon ritkán teszem,azt is csak a már meglévő 2 éves kislányom miatt.

2011. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából minden olyan kismama válaszát várom, aki bármi miatt a 4 fal közé kényszerül. Legyen az lelki vagy fizikai ok, vagy épp pollenallergia.

Kitartást neked és boldog babavárást!

2011. jún. 28. 14:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is a négy fal között töltöm a várandóságom napjait.

Én azért kényszerülök erre,mert a párom nagyon sokat dolgozik,mikor itthon van inkább pihen,mert kimerült,és nincs nagy kedve velem sétálgatni és eljárni erre arra.És olyan városban lakunk ahol én nem ismerek senkit,a boltos nénin kívül.Így hát nincs is kivel sétálnom,egyedül pedig nincs hangulatom.Az összes könyvet kiolvastam már a babavárással kapcsolatban,neten is szinte mindent megnéztem,és már nem köt le semmi.Egyedül az nyugtat meg hogy hamarosan már velem lesz az én kislányom:)

üdv: 25 hetes kismami

2011. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
SZia,én veszélyeztetett terhes vagyok korábbi vetélések miatt. Ez a terhességem szerencsére jól alakul de nehezen viselem,sokat görcsölök,sokat fáj a fejem és a vérnyomásom is hamar leesik. Szóval muszáj feküdnöm. Elég rossz,sokszor van rossz kedvem...de hát ha ez az ára,akkor az ember elviseli:-) Te hogy bírkózol meg ezzel a helyzettel?Üdv, 17 hetes km
2011. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem nincs semmi ilyen komolyabb problémám, inkább csak annyi, hogy egy ideje nincs melóm, és hát a hétköznapjaim 90%-át a 4 fal között töltöm, mert hát mindenki dolgozik, meló után fáradtak az ismerősök. Úgyhogy marad a hétvége,amikor kicsit sikerül kimozdulni.

Első trimeszterben vagyok, így nagyon pakolászni, emelni főleg nem merek! Na meg mostanság az idő sem olyan hogy ki lehetne menni egy jót sétálni, vagy túl meleg van, vagy nagyon hideg!

Ezzel most nem keseregni akartam, mert nektek azért sokkal komolyabb problémáitok vannak, csak gondoltam leírom én is :)

2011. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én is elég szédülős vagyok, és hamar elfáradok, de ez lehet a vérszegénységnek is köszönhető, ami most derült ki. Örülök, ha addigra visszanyerem az energiámat, mire menni kell szülni. Na és a frontok is elég negatív hatással hatnak rám, azok meg csak úgy jönnek mennek mostanában. A vérnyomásom is össze-vissza, szóval ki nem is merek menni, mert eddig mindig rosszul lettem. Kitartás mindenkinek. 26+2h km.
2011. jún. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!