Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy összekapás után mire...

Egy összekapás után mire gondolhat a másik fél?

Figyelt kérdés

férjemmel 1 éve vagyunk együtt, a kapcsolatunk elején volt egy összekapásunk de akkor a nap további részét is együtt töltöttük, így elterelödött a figyelem arról a dologról ami miatt volt.

Most viszont sajnos eléggé megbántottam, nem szándékosan, de nem értette meg, hogy jogosan vagyok ideges. Bocsánatot is kértem, csókkal köszönt el, de nagyon lehangoltan ment el dolgozni.

Ezen fog gondolkodni útközben is? Mennyi idö alatt múlik el a megbántottság érzése? Nálatok ez hogy van?

Bocsi a hülye kérdésekért de ez foglalkoztat, hiszen ez a második ilyen az együttélésünk alatt, és nagyon érzékeny a lelkem, nem szeretném ha ez megmaradna benne, föleg azért mert mi sosem veszekszünk.


2010. aug. 29. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

(megkérdezhetem mennyi idő után házasodtatok össze?)

Nálunk a "megbántódottság érzése" attól függ, hogy éppen mi volt a tárgya annak amin összemordultunk. Volt olyan, hogy nem tudtam elfelejteni, csak mondjuk 3-4 nap után, volt olyan, hogy 1-2 nap volt olyan is hogy elég volt egy "bocsánat".

Ha csókkal ment el, nem valószínű, hogy ezen fog rágódni, és hidd el, a férfiak amúgy sem rágódnak annyit az ilyesmin mint mi, nők.

Van olyan hogy én még "puffogok" és a párom azt hiszi már minden rendben van. Neki nem jelent minden beszólás-veszekedés-vita annyit mint nekem.

Főleg régebben képes voltam úgy kiakadni, hogy otthagytam mint a sicc, aztán egy-két-három óra múlva felhívtam...

Szóval nálam ez inkább attól függ mi a vita tárgya

2010. aug. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltál!:) szóval akkor a probléma nagyságától függ. De megnyugtató, hogy ilyen hamar elfelejti a párod :) hátha ö is így lesz ezzel...

Mi pont 1 éves évfordulónkon házasodtunk (most pontosan 1 éve és 1 hónapja vagyunk együtt, de már megismerkedésünk után 1 nappal összeköltöztünk).

2010. aug. 29. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igen:) Gratulálok!

Jajj:) nem, a párom nem felejt hamar :D kettőnk közül én vagyok a "megbocsájtóbb típus". Csak én kevesebbszer robbantok bombát:D

Amit írtam az arra vonatkozott, amikor megbánt, olyankor mindig úgy tesz, mintha semmi nem történt volna...igyekszik leplezni, hogy szégyenli magát:)

Amikor pedig arról van szó, hogy "mindketten megbántódtunk" makacs mint az öszvér.

Nagy dolgoknál nehéz kiengesztelni, de ha csókot ad veszekedés után akkor már nincs gond:)

Hidd el nem lesz gond, mikor hazaért kérdezd meg hogy haragszik-e, ha úgy érzed megbántottad kérjél bocsánatot és nem lesz gond:) Öleld meg, nálunk az segít.

És még valami hány évesek vagytok? :) (bocsi ha sokat kérdezek)

2010. aug. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

még valami eszembe jutott...

Azt a részét, hogy a férfiak nem rágódnak magukban komolyan gondoltam! Sokszor azt hiszem hogy hú de rágódik, közben már régen elfelejtette. A férfiak másképpen vannak berendezkedve érzelmileg mint a nők.

Ha érdekel ajánlok egy jó könyvet, ami írtó szórakoztató az egyik kedvencem, és valóban nagy igazságokat tudhatsz meg. Én a párommal közösen olvastam, felfedeztük magunkat minden egyes sorában.

a könyv címe: Miért sír a nő? Miért hazudik a férfi?- Barbara és Allan Pease (nem túl drága neten is megrendelhető, de könyvesboltban is kapható) Magyarázatot kaphatsz és sok mindenre rácsodálkozhatsz:) igazán fantasztikus

2010. aug. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!