Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat ez a férfi?

Mit gondolhat ez a férfi?

Figyelt kérdés

Mind a ketten elváltak vagyunk nekem 1, neki 3 gyereke van. Ritkán találkozunk van amikor hetente 1x, de telefonon sokat beszélünk. Mindig mondja hogy szeret és jön de valami mindig közbejön.

Mire számithatok?


2010. nov. 10. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Hogy van egy elfoglalt, vagy egyszerűen félős pasi, aki fél új kapcsolatba kezdeni.


Esetleg tényleg sok dolga van?

2010. nov. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tényleg sok dolga van, vállalkozás stb

az biztos hogy nem a szex a legfontosabb nem azért van velem mert többször volt hogy csak aludtunk este

2010. nov. 10. 09:15
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy van valakije.
2010. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell azzal áltatni magad, hogy félős meg ilyenek. Ha akar menni, megy. Ha nem akar, nem megy. Kb. ennyi. Én is nehezen tanultam meg, de sajnos így van.
2010. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocs, lehet, hogy hülye a kérdés, de tényleg elvált, vagy csak mondja?
2010. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóval akkor hosszú távon nem érdemes tervezni vele...
2010. nov. 10. 09:26
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg elvált, ismerem a családot
2010. nov. 10. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Azért most nehogy már a gyakorikérdések.hu változtassa meg az életed O.o


Derítsd ki magad inkább, ne pedig azért ne tervezz, mert itt névtelen, ismeretlen emberek azt mondták.

2010. nov. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
voltam hasonló szituációban, végül fény derül az igazságra: volt barátnője, de én elbizonytalanítottam, végül a barátnő mellett döntött. (ez hosszú hónapokig zajlott és sem a barátnő, sem én nem tudtam semmit. persze utólag feltűnhetett volna, de a szerelem vak) ki kéne derítened, hogy valóban szabad-e.
2010. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen "közbejövős"pasik nekem mindíg gyanúsak.Mivel,ha valaki igazán szereti a párját,az szakít időt rá még akkor is,ha elfoglalt ember.Jó egyszer-kétszer előadódhat,hogy tényleg közbejön valami,de ha ez rendszeres,akkor az már baj.Ráadásul,ha sokszor csak alszik melletted,az is gyanús.

Szóval arra számíthatsz,hogy ez továbbra is így fog menni.És ez vagy azt jelenti,hogy más barátnője is van,vagy azt,hogy valami érdek tartja melletted.

Legkevesebb esélyét annak látom,hogy igazat mond.Titokban próbálj utána járni...

2010. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!