Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat most rólam?

Mit gondolhat most rólam?

Figyelt kérdés

írtam már kérdést h felköszöntsem-e az exem. végül írtam neki ő megörült, kérdezte hogy vagyok stb.. erre még vissza írtam de a következőre már nem, mert igazából nem tudtam hogy most mit tegyek. Nem tudom, hogy mit kéne tennem, mert gondolom azért is reagált így, és nem csak egy köszönömöt írt mert még nincs senkije. legalábbis ezt gondolom. most mit gondolhat rólam hogy írtam neki azt mégis eltűntem?

igazából nem tudom hogy újra akarom -e éleszteni az egészet, mert végül is érdeklődő volt, de nem írt semmi személyesebbet, esetleg hogy hiányzok neki vagy valami. (én szakítottam anno) lány vagyok


2011. aug. 14. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:
kicsit lelkiismeret furdalásom is van, nem tudom mért.
2011. aug. 14. 11:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen lelki.....
2011. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem egy gyáva nyuszi ez a fiú, aki fél a visszautasítástól - jóval az érettségi után tudtam meg, hogy az a srác, akit titokban imádtam, úgy gondolta, hol áll ő egy ilyen okos? lányhoz, mint én- akkor "vette az adást. De ha még vannak kétségeid, és akarod ezt a srácot, akkor szerezz két jegyet valamire, s mondd, nem kísérne el, mert nincs kivel elmenned, de úgy szeretnéd. Ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor hagyd békén! Lapozz! Mert vissza is utasíthat - az meg neked fájna.
2011. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy én sem tudom hogy mit akarok...:S de úgy látom már mind1
2011. aug. 14. 12:02
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha te sem tudod, mit akarsz, mit vársz a fiútól, és főleg tőlünk? Döntsd el, mit akarsz, és úgy folytasd az eseményeket.
2011. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem 100%-an akarod, akkor bízd a Sorsra!Ha valamiért te szakítottál, akkor anno oka volt. Megszépül a múlt, de ha újra kezditek, s megint dobod, az már több, mint meggondolatlanság. Keress új utakat!
2011. aug. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó, lehet igazad van és a sorsra bízom
2011. aug. 14. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!