Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsek el valakit,...

Hogy felejtsek el valakit, akit nagyon szeretek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem, és ő is engem.. Nem vagyunk együtt, 3 hónapja szakítottunk. Volt pár probléma a kapcsolatunkban, amik tudom, hogy most is lesznek.. És ezek számomra nem semmiségek.

Arra gondoltam, hogy nem beszélek vele pár hónapig, amíg ki nem szeretünk egymásból, elfelejtsük egymást...

Mert ez így nagyon nem jó..


15/L


2010. aug. 29. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Mindig fogsz rá emlékezni!
2010. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez így rossz, mindenki őt keresem, pedig nem tökéletes, sose szerettem még senkit ennyire...
2010. aug. 29. 23:19
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Így, hogy távol van, egyre kevésbé fogsz emlékezni a "tökéletlenségeire". A távolság megszépíti a kapcsolatot. Ha ki akarsz belőle szeretni, akkor inkább legyetek még egy darabig egymás mellett. Majd elválik, hogy ki tudsz -e szeretni belőle. Ha nem, akkor meg inkább próbálja alkalmazkodni, ne tégy az érzéseid ellen.

(Hacsak nem komolyabb okod van arra, hogy távoltartsd magad tőle: drogos, alkoholista, erőszakos stb.).

2010. aug. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. Mi egy hétig nem beszéltünk de az még rosszabb volt mint mikor beszéltünk. Ő sem tökéletes de annyira szeretem és nekem így jó ahogy van. Mindenki azt mondja hogy idővel jobb lesz de 2,5 hónapja mégsem jobb. Meg hogy majd jön másik pasi de nem bírnék összejönni mással. Szóval nem tudom erre van-e egyáltalán megoldás. Szerintem tényleg csak az van hogy hónapok múltán majd csak csökken ez az érzés és majd jön más.

18L

2010. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nekem most van más, de folyton Ő jár az eszemben..

Már annyi mindent kibírt a kapcsolatunk, és ez lenne a 3., hogy visszatalálunk egymáshoz. Néha kezdem azt hinni, hogy mi vagyunk egymásnak az Igazi...

2010. aug. 29. 23:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne álltasd a mostani barátodat.

Csak nehogy úgy járj, hogy miután teljesen kiábrándulsz az elsőből, úgy érezd, hogy ez a mostani sokkal jobb volt és kár, hogy nem maradtál vele....

2010. aug. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia

Ismerős dolog nekem is. 1 hónapja nem találkoztunk, lehetne más is, de egyfolytában rá gondolok. Pedig nem tökéletes ő sem, sőt... Volt már 3 hetes szünet két éve, de ennyi még nem. 2,5 és fél évig jártunk, de ezt megelőzte egy bonyolult dolog köztünk.

21/l

2010. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mi nem találkoztunk 2 hónapja, nem lakunk nagyon közel egymáshoz...

Olyan fura, hogy annyi nagy veszekedés után is szeretjük egymást.. :S

2010. aug. 29. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Van más...

De azt ugye tudod, hogy nem szabad mások érzelmeivel játszani?

Az új barátodat nem szereted...

Egy másik fiú nem megoldás a felejtésre! Ne kezdj új kapcsolatot ameddig a régit nem zártad le!


Ha ennyire szereted még, és ő is téged, akkor szerintem próbáljátok meg újra:)

Nincs olyan probléma amit nem lehetne korrigálni, csak meg kell beszélni a dolgot:)

Ha nem érsz neki annyit, hogy egy kicsit is változtasson(vagy neked ő nem ér annyit), akkor lehet, hogy tényleg jobb nem vesztegetni egymás idejét...

Ezt csak te tudhatod.


Fogalmam sincs, hogyan lehet elfelejteni valakit.. talán az idő...

2010. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amikor még együtt voltunk, akkor is mondtam neki, hogy menjünk el valahova vagy bármi, de nem, mindig otthon voltunk.. :S Én azt hiszem sokkal többet adtam neki, mint amennyit ő adott nekem.. :S
2010. aug. 29. 23:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!