Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejtsek el/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el/hogyan töröljek ki az életemből egy olyan embert, akit mindennél jobban szeretek, és ő is engem, de mégsem lehetünk együtt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Feladni könnyebb... Inkább küzdj érte, hogy együttlehessetek.
2010. aug. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Harcolj!
2010. aug. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

jó krédés =/

Nem mindegyh ogy miért nem lehettek együtt?

ilyesmi szitut éltem át, mi együtt lehetünk, csak nem jövünk ki és szenvedés van belőle, ugyhogy vége. Sajnos így sme tudom hogy kell kitörölni, nem ha még nem is csalódtál benne...

2010. aug. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Holnap lesz még lehetőségem harcolni érte, akkor kb minden eldől.Mindent megpróbálok majd... :/

Szurkoljatok.

2010. aug. 27. 18:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lehettek együtt?
2010. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sok oka van, nem szeretném sorolni, de egyébként kb mindegyik a másik fél f*szsága...
2010. aug. 27. 19:02
 7/12 anonim ***** válasza:
hajrá!!! írj, hogy mi lett a vége
2010. aug. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, okés. ^.^
2010. aug. 27. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:

SZURKOLUNK!!! holnap írd, mi lett:)

kül nemkéne hagynotok egymást, én ugyanígy vagyok egy lánnyal, járutnk most nyáron, de nem egy városban lakunk (és fiatalok vagyunk még). megbeszéltük h késöbb visszatérünk egymásra:) sztem nektek is ezt kéne:)

2010. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"kb mindegyik a másik fél f*szsága"


Ha mindenért őt teszed felelősé nem lesz hosszú kapcsolat.

2010. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!