Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megint belekevered...

Szerintetek megint belekeveredett valamibe a barátom?

Figyelt kérdés

A barátomat egyszer leültették lopásért és testi sértésért. Amikor összejöttünk (5 éve) akkor elmondta, hogy ült. Először meggondoltam a dolgot de végül összejöttünk mert szerettük egymást, persze még most is. 5 év alatt semmi baj nem volt vele. Viszont pár hete észrevettem, hogy ha elém kerül mondani akar valamit izzad, nyalogatja a száját, törölgeti a tenyerét a ruhájába és folyik róla a víz. Nem tudom, hogy mit akar. Attól félek, hogy megint belekeveredett valamibe. 1-2 barátnőm szerint biztos meg akarja kérni a kezem csak fél, hogy nemet mondok vagy csak mondani akar valamit amit nem mer elmondani. Néha leülünk beszélgetni és akkor is olyan. Megkérdezem tőle, hogy miért ilyen de azt mondja, hogy semmi és feláll vagy kimegy. Kiszeretném szedni belőle, hogy mit akar de nem tudom hogyan. Szerintetek?

Ő 27

26/N


2010. aug. 30. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek egyértelműen pszichoszomatikus jelzések és az is egyértelmű, hogy van valami.

Nem hinném, hogy azért mert a kezedet akarja megkérni, azért ez túlzás lenne. Szerintem is van valami, amit el akar mondani, csak nem találja a módot. Viszont az is lehet, hogy nem akarja elmondani, épp, hogy titkolni akarja!

Állj vele szembe és kérdezz rá nyíltan mondd meg neki, hogy neked elmondhatja mi bántja, látod rajta, hogy napok óta feszült. A válaszából lehet, hogy többet megtudsz...

2010. aug. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogyha nem mondja el most azonnal hogy miért ilyen mostanaban és hogy mi történt akkor elhagyod. Szerintem ez elég ösztönzés lenne
2010. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem cuccozik.
2010. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet ez:

1.Drog

2.Lopás

3.Testi sértés(súlyosabb fajta)

4.Mert valami meglepetéssel készül

Legutóbbira ne is gondolj,mert az a legesélytelenebb.

2010. aug. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet drogozik
2010. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, h van vm amit el kell mondania. Nem hinném, hogy megszeretné kérni a kezed, mert akkor azt már mondta volna. Bennem is megfordult, h drogozik. Próbálgass rákérdezni dolgokra, úgy lehet, h elmondja. Mert így nem tud hogyan hozzákezdeni.
2010. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem sem. Azt már elmondta volna meg nem "félne" ennyire. Nem vettem észre, hogy drogozna meg nem is látszik rajta még. De muszáj lesz rákérdeznem, hogy mit csinált...szerintetek ha nem mondja el akkor hagyjam?
2010. aug. 30. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Még egy lehetőség van, megcsalt, de nagyon bánja a dolgot, szeretne őszinte lenni, de fél, hogy elhagyod...

Kérdezd meg nyíltan és higgadtan!

2010. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!