Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy a párom belekevere...

Félek, hogy a párom belekeveredett valamibe. Hogyan derítsem ki?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre furábban viselkedik. Elmegy kb 1-1,5 óráig nincs itthon és ma is sebekkel jött haza (de már többször is volt ilyen az utóbbi időkben) amit szerintem jó lenne megmutatni egy orvosnak, de ő mindent megtesz, hogy ne történjen meg. Ha rákérdezek akkor tereli a témát vagy lassan elmegy és később úgy csinál mintha nem történt volna semmi. Gondoltam rá, hogy belekeveredett valami balhéba...mert úgy viselkedik. Nem hiszem, hogy pénzért mert nem vagyunk szegények, de azért milliomosok sem. Már egyszer jöttek hozzá érdekes emberek akikkel elment. Ahogy én ismerem simán belemenne mindenféle hülyeségbe. Még akkor ha nincs is rá szükség. A rendőröket meg nagy ívben elkerüli.

Hogyan derítsem ki, hogy hova jár és mit csinál? Követni nem tudnám.

26/N,L


2010. aug. 4. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet, hogy rákattant valami drogra? Nem viselkedik másként, mint régebben (persze leszámítva azt, amit leírtál) Amikor hazamegy milyen a szeme? Nem nagyon tág, esetleg szűk a pupillája?
2010. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Magánnyomozóval kiderítheted, persze elôtte vele kellene leülnöd beszélni. Meg kell mondani, hiszen az élettársa vagy. Ha nem mondja, akkor kiderítheted magánnyomozóval. Lehet azért nem mondaná el, mert félt.
2010. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre semmi ilyesmit.
2010. aug. 4. 21:27
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Harcosok Klubját láttad?
2010. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az csak egy dolog, hogy saját magát is veszélybe sodorja, de azért legalább téged félthetne ennyire, hogy megóv az ilyenektől és nem hív át hozzátok mindenkit meg nem megy bele ilyesmibe.

Próbáld meg követni egyik nap. Akár fogj egy taxit, vagy menj egy ismerősöddel kocsival. Utána kell járnod. És veled hogyan viselkedik? ugyértem a kapcsolatotok oké???

2010. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Itt valami nem stimmel, ha hazajön ugy ahogy irtad, miért nem kérdezed meg hogy mi történt? Ne tereljen, ezt meg kell válasuolni, miota vagytok együtt, és nincs bizalom látom, jobb megtudni miben van benne, mert baj lesz, nem hiszem hogy ez neked jo lesz, meg elvesztegedsz több honapot, lehet évet, kérdezz rá !!! Keményen, ne hagyd h tereljen ez a lényeg !!!
2010. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
csajszikám!szerintem kérdez rá,de úgy hogy meghalljon téged és ne a füle mögé!ha nem válaszol neked már rég rossz.menj el tőle,de még időben!!az ilyen rossz életű embereket és el hív magához és ők tudjáj, hogy te ott vagy s ne adja Isten egyszer valami rosszat csinál a párod úgy fogják vele tisztázni a dolgokat, hogy téged megerőszakolnak!!oké oké azt mondod, hogy sok filmet nézek,de azért gondoljunk bele, hogy van igazság alapja!pont tegnap csak úgy le löttek egy zsarut akkor veled miért ne történe valami rossz!na ne én már szedném a cuccaimmat
2010. aug. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 éve együtt vagyunk de velem még mindig normálisan viselkedik. Azokat az embereket meg szerintem nem ő hívta. Azt még hozzáteszem, hogy nem volt valami jó kedvük...amikor hazajött egyből meg is kérdeztem, hogy mi volt ez. Egy darabig állt szótlanul és kiment az udvarra, amikor utána mentem beült a kocsiba és elment. Amikor hazajött akkor úgy csinált mintha nem történt volna meg a beszélgetésünk. Aztán megint rákérdeztem és nem válaszolt arra a kérdésemre ami azzal kapcsolatos.
2010. aug. 5. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nekem nagyon fura!5éve már!azért az már idő...és nem mondja el neked...szerintem ez egy kicsit durva story lehet az Ő részéről!én menekülnék
2010. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Itt a háttérben valószínűleg nagy lehet a gond - sok pénzről lehet szó: ilyenkor drog, betörés, rablás, zsarolás, szerencsejáték(tartozás), és ennek kombinációi is játszhatnak sajnos...

Nem hiszem, h. magától el fogja mondani, aminek több oka is van; nem meri/nem lehet, mert félti magát a következményektől (rendőrségi ügy), félti a kapcsolatotokat, félt téged...

Valószínűleg nem tudsz segíteni - akár a játék-, akár a dorgfüggőség orvosi eset.

Az igazság magától nem fog kiderülni; egy jó magánnyomozó sokat ki tud(na) deríteni, de nyilván elég költséges...

Én nem tudom mit csinálnék a helyedben, de a mostani eszemmel valószínűleg elmennék, elmenekülnék - legalább is míg nem tudok vmi. biztosabbat.

Tizenéve volt az ismerősi körömben egy srác, aki besurranó lopásba, majd fegyveres rablásba 'keveredett'. Senki sem gondolta volna róla, jó családból származott, jó anyagi háttérrel, jó gimibe járt, jó svádájú, jó tanuló volt (kitűnő általánosig), nagyon jóképű, jótestű, lányok kedvence, stb. - kívülről érthetetlen, h. történhetett mégis. Aztán egy idő után borult a bili...

A huszas éveit teljes egészében előzetesben, meneküléssel, ill. börtönben töltötte.

A kérdésre a válasz: magánnyomozó.

Miután megírtam, láttam meg a dátumot. Mi volt a háttérben? Együtt vagytok még?

2017. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!