Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » El szeretném jegyezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szeretném jegyezni a barátnőmet, és arra gondoltam belesütöm valamibe a gyűrűt, de mivel csak palacsintát tudok sütni, nem tudom mitévő legyek. Hogy süssem bele a palacsintába a gyűrűt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudsz segítséget kérni inkább egy egyszerű süti (pl. brownie) sütéséhez?
2011. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

vagy pl. itt van ez, tényleg nagyon egyszerű!!

[link]

2011. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindenképpen palacsinta, akkor én azt csinálnám, hogy két összetekert palacsinta közé teszem be a gyűrűt, hogy viszonylag feltűnő helyen is legyen, és ott is maradjon. Egyébként ne haragudj, hogy ezt mondom, cuki vagy tényleg, de ettől a kajába/piába rakom a gyűrűt dologtól én megőrülök.
2011. okt. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi lesz, ha lenyeli? :D
2011. okt. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jó ötlet belesütni, mi van, ha lenyeli?
2011. okt. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Vagy beletörik a foga?:D Süsd bele inkább egy jó kis kolbászos, hagymás tojásrántottába:)
2011. okt. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
inkabb ne susd semmibe nehogy megfulladjon! volt mar ilyenre pelda :)
2011. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg hülye ötlet, mert balesetveszélyes. Találj ki valami mást. Pl. ha ragaszkodsz a kajához, akkor megpreparálsz valami bonbont, és annak a dobozába. Egy volt tanáromnak a férje dióba tett neki egy fülbevalót egyszer, sikerült kettészednie a héjat úgy, hogy egyben maradjon, kiszedte a diót, beletette a héjba az ékszert és összeragasztotta :)
2011. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki bírja az ilyen meglepiket. ez marhaság ne haragudj. max olyat lehet,h feltálalod a palacsintát úgy,h nyomsz rá egy kis tejszínhabot,és ráülteted a gyűrűsdobozt.


egyébként komolyan beledobnál palacsintatésztába aztán forró olajba egy gyűrűt??????????

2011. okt. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg inkább tálalásnál oldom meg valahogy, és lehetőles úgy hogy ne nyelje le a Kedvesem! :)
2011. okt. 17. 00:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!