Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal párként, ha jó a...

Fiatal párként, ha jó a kapcsolat a szülőkkel (a lány szülei) élnétek egy házban? Nem örökké, addig, amíg gyerekek is lesznek és saját házra is telik. Elég nagy ház, hely bőven van, nyilván beszállnánk a költségekbe.

Figyelt kérdés
2021. szept. 6. 16:59
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%
Rokon fiatal házaspárt odahívta anyós magához lakni a nagy lakásába kisbabával. Fél év múlva elváltak, az addig kedves anyóssal a nőnek megromlott a viszonya, a férj pedig az édesanya mellé állt, a fiatal anyuka költözhetett vissza a babával a szüleihez.
2021. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
17:56-os. Pont azért vettem előítéletnek, mert most is rakerdezel, hogy faszim miért nem főz, mikor erről neked fogalmad nincs és én nem is említettem ilyesmit. :)
2021. szept. 6. 18:17
 23/33 anonim ***** válasza:
59%
De ha meghoztad a döntésed, akkor miért kérdezed?
2021. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
66%
Én tuti nem hoznám lakni a férjemet, de anyám amúgy sem engedné. Nem is baj.
2021. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
75%

Hadd kérdezzem már meg, mi lepontozni való volt a 28-asban? Teljesen normális válasz volt.


Nem élnék az anyósomékkal, de gondolom, ez személyiségfüggő. Ha jó arcok, akkor miért ne?!

2021. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
78%
Az általános tapasztalat szerint nem egészséges. Kiszámíthatatlan az emberi élet, bekövetkeznek előre nem látott események, nagyon eltérő a generációk életvitele, ráadásul a különböző generációk közti függőségi viszony esetenként nyomasztó lehet, és a függőség meg is fordulhat (amikor pl. az idős szülőket el kell látni. Az elképzelés természetesen érthető, sőt logikus és még gazdaságos is lehet, de nem ehet felkészülni minden lehetséges eshetőségre.
2021. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
77%

Én biztosan nem választanám ezt a lehetőséget. A többiek előttem nagyjából leírták hogy miért. Ami még eszembe jutott az az, hogy OK, neked nagyon jó a kapcsolatod a szüleiddel, de vajon a párodnak is? Gondolj bele: ha odaviszed lakni anyádékhoz, neki mindenképp jóval többet kell alkalmazkodnia a te családodhoz mint neked. Ő is ezt akarja? Egyáltalán nincs arra garancia hogy neki is annyira jó lesz, ha együtt éltek a szülőkkel.

Én biztosan inkább külön kezdeném az életemet a párommal és közösen alakítanánk ki a saját szokásainkat, szülők nélkül. De te tudod.

2021. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
67%
Ha jó fejek miért ne.
2021. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
83%

Mi másfél évig laktunk apósoméknál, volt elég hely, beszálltunk a költségekbe, semmi gond nem volt.

26N

2021. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
79%
Nem! Így is egy telken lakunk, már ez is rossz!
2021. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!