Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig kell tartani a kapcsola...

Meddig kell tartani a kapcsolatot a gyermekjoletisekkel?

Figyelt kérdés

Anyaotthonba mentünk a kisfiammal, onnan kaptak a gyjólétisek jelzést. Egy napot tartózkodtunk ott, mert a párommal volt egy mélyen fájó összezörrenésünk. Pár hónapig nem voltunk együtt, van bírósági végzés a láthatást illetően, de közbe már újra együtt élünk harmóniában. A gyermekjólétis is látja, hogy minden rendben köztünk csak egyéni a kommunikációnk egymás felé.. oda-odaszúrunk a másiknak egy-egy poént, de ne hogy ez már bűn legyen...a szemében ez már kb az!

Most éppen megy a sunnyogás.. megtudtam, hogy a gyermekjólétis megy a tudtomon kívül az óvodába a kisfiamat megnézni/beszélgetni vele. Tehet ilyet? Úgy gondolom jogom van tudni.

Meddig kell még tartanunk vele a kapcsolatot? Már 8 hónapja állandóan jön. Eleinte nem szólt, aztán mégis jött, de újabban szól hogy jön és általában ide is szokott érni.


2021. szept. 15. 13:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
86%
A kérdező a válaszainak a stílusa szerint is valamiféle züllött nő.
2021. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
19es nem kell sajnálni, inkább én sajnállak téged, hogy a mondat értelmezés nem az erősséged.
2021. szept. 15. 14:35
 23/34 anonim ***** válasza:
79%
Putritempó.
2021. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Még valami? Jöhet.🤣
2021. szept. 15. 14:36
 25/34 anonim ***** válasza:
84%
Meg is van, mért kell figyelniük rátok. Ha pár sorban így kijött az anyatermészet belőled, gondolom, milyen életben...
2021. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Akármennyire próbálom rávenni magam..valahogy egyáltalán nem tud érdekelni, hogy idegenek mit írnak rólam, aki ugye szinten idegen számukra. A való eletben en senkivel sem vagyok rosszba, de ugye az interneten mindenkinek 10 számmal nagyobb a szája, mint kéne..és hát ugye a megszokott mentalitás, hogy 2 mondat mögé komplett sztorikat gondolunk és meggyőzzük magunkat róla és fejben kiszínezzük.. hát azzal én nem tudok és nem is akarok mit kezdeni. Valahogy ezzel nem tudok azonosulni.


A kerdesekre a valaszt megkaptam. Az illetoknek koszonom

2021. szept. 15. 14:44
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Úristen kérdező, annyira együgyű ostoba nő vagy, hogy nem is csoda, hogy a gyerekjólétis a nyakadra jár. Jó oka van rá.
2021. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Kössz az észrevételt. Hello
2021. szept. 15. 14:47
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

A megfigyelésnek épp ez a lényege, h ne tudjatok készülni rá. A gyerekek sok lényeges információt elárulhatnak akaratlanul, amit például a szülők rejtegetnének, elég csak rajzoltatni őket...

A munkáját végzi, amire közvetve te kérted fel azzal, h elcuccoltál anyaotthonba.

Személyes támadásnak veszed, h nem a te oldaladon állunk. Az anya sokszor elfogult a szerelem felé, a gyermek érdeke a legmagasabb prioritású.

Ha úgy érzed minden rendben, akkor legyél együttműködő, akkor hamarabb végeztek.

2021. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem kerek a történetben egy ilyen veszekedésért amit itt le írtál nem szaladnak az anyák az annya otthonba,enél komolyabb dolgokért szoktak oda menekülni ,és nem 1 éjszakára.
2021. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!