Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a legrosszabb emberi...

Melyik a legrosszabb emberi tulajdonság?

Figyelt kérdés
Én ki nem állhatom ha egy ember pontatlan, azt még elnézem ha egyszer kétszer késik az illető 5-10 percet de azt nagyon nem szeretem ha minden egyes alkalommal késik 20 vagy éppen 40 percet, mondván, hogy elaludt. Holott én bejárós vagyok és pontban odaérek a megbeszél helyre ő pedig 10 percre lakik onnan mégis mindig megvárat!:S Ráadásul ő fiú én meg lány vagyok...:S:S:S:S
2010. szept. 1. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a pontatlanságot énis rühellem!!!!

Utálom még ha valaki:

-megbízhatatlan

-feledékeny

-hazug

-képmutató

-irigy

-hűtlen

-beképzelt

2010. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én utálom ha egy ember kényes, beképzelt.
2010. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

-kegyetlenség

-Amikor valaki többnek tartja magát a másiknál

-felszinesség

-irigység,önzőség

-ostobasság,primitivség

2010. szept. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az, amikor valaki hibát keres másokban.
2010. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hazugságot és a mérhetetlen emberi butaságot. Mert ha jobban belegondolunk a butaság szüli az irigységet, önzést, neveletlenséget, képmutatást s szinte minden mást is.
2010. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam a kétszínűség. Amikor vki a képembe aranyos, meg mondja, hogy mennyire bír, a hátam mögött meg mindennek elmond. Aztán továbbiakban: gonoszság, őszintétlenség, érzéketlenség, begyöpösödöttség, szőrszálhasogatás, beképzeltség, felelősségérzet teljes hiánya.
2010. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a sorrendem:

- kétszínűség

- hazugság

- nagyképűség

- ha valaki lenéz valakit azért, mert pl. nem jár a legtrendibb ruhákba, vagy mert nincs pénze, stb.

- pontatlanság

2010. szept. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt utálom, ha valaki "furcsa" és nem marad meg egy stílusnál. a személyisége külső jegyeit is folyton váltogatja, látszik rajta, hogy próbál önbizalmat sugározni, mosolyogni, kedveskedni, csak semmi nem igazi. és mssziről virít róla, hogy nem érzi jól magát a bőrébe. én is ilyen vagyok, és utálom magam, de nem tudok megváltozni :S
2010. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

azt gyűlölöm, ha valaki rosszindulatú.

valamint:

a mérhetetlen butaság

ok nélküli nonstop hazudozás

másokat okolni a saját hibái miatt

nagyképűség, fellengzősség, sznobság

kihasználás

2010. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
BUTASÁG
2010. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!