Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Életem legrosszabb döntése...

Életem legrosszabb döntése volt, mert nem békültem ki akkor a párommal. Hogyan hozhatnám ezt most rendbe? Már nagyon hiányzik!

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőttt szakítottam a pasimmal, amikor kimondtuk, már akkor bántam. Pár nap múlva már tudtam, hogy hülyeséget csináltam, nem lett volna szabad elengednem őt. Most szeretném visszaszerezni, de hallani sem akar rólam. Mit csináljak?Hogyan vehetném rá, hogy újra kibéküljön velem? Az akkori szakításunk oka az volt, hogy úgy gondoltuk nem illünk össze.De, mindketten szerettük a másikat,próbáltunk változni egymás kedvéért. Végülis kis apróságon vesztünk össze mindig. De szerintem ezeken túl tudnánk lépni. A szakításunkkor Ő is úgy gondolta, túl tudnánk lépni a gondokon, és tudnánk nagyon jó párkapcsolatban is élni. Most meg már hallani sem akar rólam. Mit tehetnék?Hova lettek az akkori érzései?Ilyen gyorsan elmúlt az együtt töltött fél év?Mit tanácsoltok?
2011. szept. 24. 01:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

hú, hát fél év az nem sok, lehet, hogy tényleg túl tudott rajta lépni egy hónap alatt, ami meg nem olyan kevés ahhoz képest..

Kérdezz! Ez az egyetlen lehetőség, hogy bármit is megtudj, hogy érdeklődsz, mi nem tudjuk megmondani helyette!

Sok sikert kívánok, bárhogy is alakul!:)

2011. szept. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az lehet, hogy megunta a párod, hogy semmiségeken veszekszel vele, (hogy érdekessé tedd magad)??

Most talált helyetted egy kedves, nem veszekedős csajt...

2011. szept. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

"Pár nap múlva már tudtam, hogy hülyeséget csináltam, nem lett volna szabad elengednem őt. Most szeretném visszaszerezni, de hallani sem akar rólam."


Helyesen viselkedik, én is ezt tenném.


"Mit csináljak?Hogyan vehetném rá, hogy újra kibéküljön velem? "


Sehogy. A megoldás az, hogy a következő kapcsolatod idején majd gondolkodsz.

2011. szept. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
ha hallani sem akar rolad akkor jobb ha hagyod ezekszerint o orul hogy vegre szakitottatok.
2011. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Most meg nagyon friss a seb. Majd ha 6-12 honap mulva is igy gondolod, akkor mar lehet benne valami. Meg nagyon szerelmes vagy, ugy gondolod, hibat kovettel el. De majd ha tenyleg megtalalod az "igazit", lehet hogy rajosz, hogy ez volt eleted legjobb lepese.
2011. szept. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kísértetiesen hasonló helyzetbe kerültem 2 évvel ezelőtt. Akkor a lehető legtöbb mindent megtettem, hogy visszaszerezzem a srácot, de minden egyes próbálkozásomnál csak mélyebbre süllyedtem a szemében, míg végül kegyetlenül megalázott. Soha többet nem jött vissza hozzám. :( Kívánom, hogy te több szerencsével járj. És tudd, ha azt mondja, hogy NEM, akkor az tényleg nemet jelent.
2011. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Én ennél többet nem futnék egy férfi után.. közölném vele, hogy még szeretem és úgy gondolom, hogy lenne jövőnk, gondolja végig, én várok a döntésére 2 napot.

Amennyiben úgy dönt, hogy ezek ellenére nem kér ebből a pompás lehetőségből, akkor bármennyire is szenvedek, viszont látásra. Nekem olyan férfi kell, aki ennél sokkal többre is képes értem és nem olyan, akinek könyörögnöm kell :)

2011. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
Én is pontosan ilyen helyzetben voltam 2 éve, csak nálunk fordítva volt. A párom szakított velem, mert úgy gondolta nem illünk össze, szerintem meg lett volna megoldás a problémáinkra. Nagyon fájt, hogy eldobott, mert teljesen váratlanul ért. Végül feldolgoztam, és találtam helyette egy kedves aranyos jófej srácot. Nemrég megtudtam hogy az exem még mindig nincs túl rajtam, ellentétben velem. Már én se mennék vissza hozzá. Ezt csak azért írtam le, mert lehet hogy a barátod is hasonlóan érez/érzett. Szóval sajnos lehetséges, hogy már tényleg nem akar semmit, de én a helyedben őszintén elmondanám ezt neki, de csak egyszer. Ha utána sem akar semmit, akkor továbblépnék.
2011. szept. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha szeret, akkor illene megenyhülnie és adni még egy esélyt. Ugraszd ki a nyulat a bokorból, csald el beszélgetni olyan helyre, ahol megisztok 1-2 pohárral. Ha már kevésbé tudja tartani a fapofát, fogod látni, mi újság.
2011. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Most megpróbálok a volt pasid nézőpontjából szólni, bár nő vagyok. A párom velem is hasonló indokkal szakított 2 hónapja, azt hittem ezt tényleg nem élem túl, mert ennyire még soha senkit nem szerettem. És pont a napokban gondolkodtam el, mit csinálnék, ha elkezdené hirtelen kaparni a küszöböt azzal, hogy csináljuk vissza. Határozottan elküldeném, mivel én már ezt elkezdtem magamban feldolgozni, megérteni, miért nem is passzoltunk össze és elfogadni. Semmi értelme, hogy felbolygassuk megint a dolgokat. Még most is szeretem és kötődök, de már tudom, mik vezettek a szakításhoz és nem akarnék energiát feccölni olyan valamibe, amibe már nincs értelme. vagyis lassan kezdek lapozni a drága jó expasim felett... Szerintem a te volt barátod is hasonlóképpen van. Remélem, tudtál követni.
2011. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!