Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és el akarok...

16 éves vagyok és el akarok költözni otthonról(külföldre) amilyen hamar lehet.Hogy kezdjek neki az önállósodásnak?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék egy lakást venni magamnak,mikor alaphangon 15 millió? Külföldre szeretnék kimenni,leginkább Angliába.Eddig van egy angol és német középfokúm,angol felsőfokra gyúrok és turisztikai technikus végzettségem lesz angol érettségivel
2021. okt. 10. 10:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%
18 éves korodban költözhetsz, addig meg benő a fejed lágya… btw 15 misiért Angliában max egy garázst lehet venni
2021. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
73%
Ennyi ésszel itthon is nehéz lesz boldogulni
2021. okt. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
99%

18évesen ha végeztél a sulival odamész ahova akarsz, német angol bárhova

de mielött neki látsz gyüjts pénzt h legyen tartalékod kintre míg beindulnak a dolgok, és ha teheted ne egyedül menj mert nagyon ráfázhatsz

2021. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
És minek vennél lakást a semmiből ráadásul ha úgyis külföldre akarsz menni?
2021. okt. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
15%
minimálbéren a diákmunka korhatártól egyetem végéig pont 15 milliót lehet keresni :D Az minden diáknak adott, kérdés, hogy akarják-e. És sokaknak a minimálbérnek akár 2-3szorosát is kifizetik, ha jól dolgozik, szóval lehet ez akár 30 millió is egyetem végéig. Szóval nem lehetetlen.
2021. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
97%
Úgy mondod, mintha külföldön olcsóbbak volnának a lakások..
2021. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
5-ös vagyok. Azt hozzátenném, hogy külföldön kb 2x annyiba kerülnek a lakások,mint itthon és itthoni fizetéssel esélyed sincs kint venni lakást. 16 évesen amúgy miért nem tanulsz? anya szólt, hogy rakj rendet és le akarsz lépni, vagy mi?? :D én a helyedben még tanulnék és dolgoznék sokat, aztán majd egyetemre meglátod mi lesz. 18 alatt úgysem mehetsz sehová, Édesanyád felel érted.
2021. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem költözz minél előbb. Legalább az itthon maradó családodnak normálisabb és nyugodtabb lesz az élete.
2021. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
97%
16 évesen még ki se nőtt a fejed rendesen. Miért akarsz elköltözni?? Pénzed miből lesz? max 10.es lehetsz gimiben, hát diákmelóból nem igen lesz lakásod kint azt most megmondom :D Sőt albid se, mert az is iszonyú drága. kamu kérdés
2021. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Apámmal élek aki alkoholista,azért... Nem tudom hogy tudnék kiszakadni az itthoni környezetből.Ha Magyarországon maradnék akkor se tudnék venni lakást.Szerintetek az albérlet jó döntés lehet?
2021. okt. 10. 11:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!