Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és el akarok...

16 éves vagyok és el akarok költözni otthonról(külföldre) amilyen hamar lehet.Hogy kezdjek neki az önállósodásnak?

Figyelt kérdés
Hogy tudnék egy lakást venni magamnak,mikor alaphangon 15 millió? Külföldre szeretnék kimenni,leginkább Angliába.Eddig van egy angol és német középfokúm,angol felsőfokra gyúrok és turisztikai technikus végzettségem lesz angol érettségivel
2021. okt. 10. 10:49
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy érettségivel meg egy turisztikai szakmával? Semmilyen, főleg nem pályakezdőként.

Mi számít neked jól keresőnek?

Szerintem a legjobb lenne, ha majd csak szobát bérelsz Budapesten. Nagyon drága az albérlet, egyedül szerintem nem tudnál fent tartani egy lakást .

2021. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanulsz, mint a kisangyal

2. Állami finanszírozású egyetemi szakra jelentkezel

3. Kollégiumba költözöl

4. Diákmunkát vállalsz


Nem könnyű út, de ez a tuti.


Alternatíva szokott lenni a prostitúció, meg az ilyen olyan piti bűncselekményekből szerzett pénz, de az egyiktől lelkileg kiégsz mint egy szál gyufa, a másiktól meg évekre sittre kerülsz rövid úton.

2021. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be a sulit,és szerezz tapasztalatot,aztán kereshetsz egy jól fizető munkahelyet,amivel igazából csak ugyan úgy fenntartani tudod majd magad.

Hitel nélkül jóformán házat venni soha az életben nem fogsz tudni venni,ha csak nem gyűjtögetsz nagyobb összegeket hosszú évekig.


De egy érettségivel meg egy szakmával nem sokra fogsz menni,annyit nem fogsz keresni amennyiből félre is teszel.Magadat kényelmesen fenn fogod tudni tartani maximum,de ennyi.

Gondolkozz tovább egy kicsit,fősuli vagy egyetem után már egy fokkal jobb a helyzeted.

2021. okt. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Felülsz a Keletiben egy vonatra. Ha most ebben a pillanatban indulsz, akkor nagyon hamar lehet.
máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!