Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya elzavart otthonról.16...

Anya elzavart otthonról.16 éves fiú vagyok. Hova tudnék menni?

Figyelt kérdés

Nem akarok rendőrségre meg ilyen helyekre menni! Azt se akarom hogy megtaláljon. Hova tudnék menni? Tudtok olyan helyet ahova ideiglenesen tudnék menni? Nagyon fontos lenne!

Előre is köszi.



2012. okt. 29. 08:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Olvasd el. Tegnap őneki már megírtuk a megoldást, sajna neked is csak valami hasonló jöhet szóba.

Annyival jobb a helyzeted, hogy ma már a gyámhivatalban, hasonló helyeken találsz az irodában valakit, a "sorstársad" tegnap este pl. hiába kereste volna őket.


Menj be a gyámügyre, ill. pillanatnyilag éppen a suliban kellene lenned, és keresd meg az osztályfőnököt, vagy igazgatót. Biztosan segítenek!

2012. okt. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Remélem fake ez a kérdés..milyen szülő az ilyen?Rohadnának meg az ilyenek..

Kérdező!Rokonaid esetleg valaki?Nagyszülő,keresztszülő,nagymama,osztálytársaknál akivel jóban vagy nem tudod egy kis időre meghúzni magad?Ha nem akkor keresd fel a rendőrséget és ők majd intéznek neked szerintem mindent.Menjél be a legközelebbo rendőrkapitányságra és mond el hogy a szüleid kiraktak otthonról.Vagy ha van valami felnőtt ismerősöd és bízól benne,akkor keresd fel őt.Vagy pedig az osztályfőnököddel beszéljél vagy valamelyik tanárral akiben megbízól.

2012. okt. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De most hol vagy kérdező?Iskolában nem jársz vagy most jelenleg hol tartózkodsz és honnan netezel?
2012. okt. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire én tudom őszi szünet van. Szerintem azért nincs suliban.
2012. okt. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Most őszi szünet van. Békéscsabán egy internet kávézóból léptem fel.

Nem akarok reendőrségre menni mert akkor visszaküldenek hozzá. Ő meg ha megtalál akkor megver!

Azért kérdeztem hogy td-e valaki olyat akihez ideigléenesen mehetnék. A keresztszüleim pár utcával arrébb laknak, ott megtalál. A rokonok meg nem fogadnak be.

2012. okt. 29. 08:32
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Neharagudj kérdező!De nekem az a gyanúm hogy téged nem kiraktak hanem meglógtál otthonról.Rendőrségre nem akarsz menni,haza nem akarsz menni mert félsz hogy megver...Nekem kisit bűzlik a sztori..én hiszek neked,de akkor kérdem én még is mit szeretnél egyedül kezdeni az utcán?Vagy mi a terved?
2012. okt. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem csináltál valami hülyeséget és azért nem mersz haza menni és a rokonokhoz és a rendőrségre?Pedig ezek az opciók vannak,vagy valami rokon,tanár akiben megbízól,vagy rendőrség.Vagy pedig haza mész..miért raktak ki otthonról?
2012. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Amióta dolgozik állandóan ordibál velem és megszokott verni.

Azért zavart el mert húztuk a fóliát a garázsra és nem úgy fogtam meg a fóliát ahogy ő azt akarta volna körbekergetett az udvarba a nagylapáttal és azt mondta hogy meg ne lásson soha többet mert ha igen akkor nagyon meg fog verni. Szerintem értitek hogy miért nem akarok vele találkozni mostmár.

2012. okt. 29. 08:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Értem..de mindig megvernek a szüleid és azért jöttél el otthonról?Mert ha mindig megvernek akkor is a rendőrségre kell menned,lényegében akkor téged nem kiraktak hanem elmenekűltél otthonról mert mindig megvernek igaz?Ha valóban ez van és tényleg mindig bántanak akkor szlnod kell a rendőrségnek vagy az gyámügyeseknek,ha azt akarod hogy ez a probléma ne legyen többé,akkor valamit tenned kell ez ügyben.
2012. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg fura kicsit, ne is haragudj, mert ha "elzavart" otthonról, akkor miért keresne!?!? Akkor pont azt akarta, hogy elmenj, nem?

Szerintem is inkább meglógtál...

2012. okt. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!