Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi gyerekes...

Miért van ennyi gyerekes kérdés itt a kategóriában?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon elszaporodtak ezek a vagy gyerekeseket vagy gyermek nélkülieket kérdezősködő kérdések. Soha nem volt ennyi szerintem mint mostanság. Nem zavar csak érdekes.

2021. okt. 19. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Te is csak szaporítottad... :-)


Nem figyelted még meg, hogy az emberi elme olyan érdekességeket produkál, hogy "jajj de furcsa, hogy pont most találkoztam ezzel-vagy-azzal (akár ember, akár téma, akár tárgy), mintha kitalálták volna mire gondolok"


Ezek szerint tudat alatt foglalkoztat a téma, ezért figyeled ezt a témát. De ha bemész a számítástechnika kategóriába ott tuti nem találsz ilyen "gyerekes kérdést", bááár... :-)

2021. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
"gyerekes kérdést" nem úgy érettem :) csak nem tudtam megfogalmazni jobban.
2021. okt. 19. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Én is észrevettem, hogy minden napra jut egy ilyen kérdés, hogy mi a jó a gyerekvállalásban,vagy hogy a szüleid mit szólnak hozzá, ha nem akarsz gyereket..stb.

Talán a média miatt is nagy a nyomás,azt sulykolják az emberbe, hogy vállalj minél több gyereket, szemtelen rokonok is kérdezgetik a fiatal párokat, hogy mikor jön a trónörökös, és a közösségi oldalakon is villognak az ultrahang felvételekkel, cuki baba fotókkal.

Aki pedig még nem tart ott az életében, hogy gyereket vállaljon, vagy egyáltalán nem akar, az pedig visszaigazolást szeretne, hogy járnak-e mások is hasonló cipőben.

2021. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Biztos valaki szakdogát ír a témában, és anyagot gyűjt XD
2021. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Ébrednek az emberek, nyíltnak a szemeik:)
2021. okt. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező a 2-es válaszában leírta, hogy nem a szó szerinti gyerekes kérdéseket kifogásolja, hanem azt - gondolom én naivan -, csak nem írt példát, hogy pl. egy 27 éves miért kérdez itt meg olyan dolgot, ami csak a családjára, testvérére, anyura, apura vonatkozik, csak ők tudják EGYMÁS közt megbeszélni.

Írok egy példát így hirtelen: "Miért nem viszi le a szemetet a tesóm, amikor a héten az ő reszortja?"


Nna, erre itt a GyK-n tényleg mit lehet válaszolni? Max., hogy lusta.:)

Tényleg sok felesleges és gyerekes kérdés van, de általában továbbgörgetek, kérdező! Engem nem érdekelnek az ilyen kérdések.

2021. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy valaki komolyan kíváncsi de annak is van jó esélye, hogy valaki unalomból írja ki és a kommentekre kíváncsi csak vagy épp arra se.
2021. okt. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is feltűnt. Nem tudom, miért van. Kedvencem ez az “anyám utal mert nem akarok gyereket, szerintetek jogos?” -és ebből van minden nap szinte :D Szerintem itt a gyakorin jött ez a téma divatba mostanság, élőben annyira nem érdekli az embereket szerintem.
2021. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert erre van tematizálva a közbeszéd a családbarát pénzosztásokkal meg propaganda dumával. Látod, működik. Oszd meg és uralkodj. Amíg a gyerekesek és a gyerektelenek egymást marják, ők szépen csinálják tovább a disznóságaikat. Így megy ez.
2021. okt. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!