Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt egyszer és...

Hogy tudnám ezt egyszer és mindenkorra lerendezni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm nővére gyűlöl és minden erejével azon van h elválasszon minket. Én nem érzem h okot adtam volna erre a gyűlöletre, sose veszekedtem, vitatkoztam vele, sőt igyekeztem segítőkész lenni amiben tudtam. A hátam mögött savaz folyamatosan, és sajnos eléggé befolyásolja a leendő anyósomat is akivel egyébként kiválló kapcsolatunk volt. Beszélni már próbáltam vele de olyankor letagad mindent és mivel érvelni nemtud személyeskedni kezd. Az anyósomat is kezdi elfordítani, bár vele lehet beszélni és szoktam is de ez így nem mehet folyamatosan, gondolom ezt értitek. Barátnőmme köztünk egyébként minden rendben, nagyon szeretjük egymást és kiállunk egymás mellet, nem hagyjuk magunkat. De neki se jó h folyton veszekedés van otthon és nekem se jó h ha megyek mintha a pokolba érkeznék, szinte érzem a perzselő pillantásokat és a csontig hatoló átkokat.
2010. szept. 2. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem erre csak az lehet a megoldás,ha külön fogtok majd élni töllük,hogy ne tudjanak kötekedni és az életetekbe bele szolni.Ha a barátnödre nem tudja ellened hangolni,addig még jó.Itt csak az segitene,ha majd külön mésztek.
2010. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzájuk járkálni. Látod, hogy nem lehet vele beszélni, akkor ne erőlködj. LEhet féltékeny, vagy irigy , én ilyesmire tippelek. Ha majd anyósodnak is feltűnik, hogy nem nagyon jársz oda, előadhatod, hogy köszönje meg a kedves nagyobbik lányának. Nem hiszem, hogy neked kell magyarázkodni. CSak vigyázz, nehogy szegény barátnőd legyen villámhárító.
2010. szept. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!