Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ábránduljak ki egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábránduljak ki egyszer s mindenkorra volt barátnőmből?

Figyelt kérdés

Szeretem Őt, nagyon, de szakítanom kellett vele, mert már lelkileg, idegileg teljesen kikészített, és nem lehetett vele beszélni sehogy, mert mindig besértődött, és azt mondta, hogy Ő bizony nem változtat semmit, változtassak én... Na ebből lett elegem, hogy teljesen egyoldalú vol a kapcsolat, én mindig ugyanúgy megtettem érte mindent, de Ő annyira se volt képes, hogy kimutassa a szeretetét.. Mert szeretett, és még mindig szeret, csak nagyon, de nagyon elszaladt vele a ló.. Mindegy.


A kérdésem tehát az, hogy mit tegyek, hogy kiábránduljak belőle? Más kapcsolat nem jöhet szóba, mert Ő utána nem tudnék megbízni maximálisan még egyszer senkiben sem ilyen téren, (ennyire meggyötört) egyéjszakás kalandok megint felejtősek, mert megfogadtam, hogy érzelem nélkül nem fekszem le senkivel.


Így viszont, ha nincs ki elfeledtesse velem, hogyan tudnám elérni?


2011. ápr. 30. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos, nem fog egyik napról a másikra menni. Barátok sokat tudnak segíteni, beszélj velük a dologról. Ha egyedül vagy, ajánlok könyveket és filmeket (lehetőleg ne romantikus vígjátékokat), ha gondolod, még valami mélyebb mondanivalójú is jöhet. Lehet találkozol egy-két olyan gondolattal, ami mond majd valami újat és amivel egy kicsit át tudod értelmezni a dolgokat. Még versek is tudnak ilyenkor szívhez szólni (pl.: búskomorságban nekem Pilinszky vált be)
2011. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ábrándulj bele egy másikba.
2011. máj. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy az idő...


Vagy, ha szeret, nem lehet vele megbeszélni?

/Én is sértődős vagyok, de csak azért,mert olyankor azt szeretném, hogy egy kicsit odafigyeljenek rám. Ha Ő is ilyen, nagyon könnyen kezelhető, csak egy kis türelem kell részedről és egy kis "tutujgatás" :)/


Vagy az idő...

2011. máj. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk. Azt mondta, már csak barátként szeret.. Úgy érzem, nincs sok időm. Én ebbe bele fogok őrülni, de talán bele is halok.. Nem fogom sokáig bírni ezt a lelki szenvedést.
2011. máj. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!