Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt már olyan esküvőtök amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan esküvőtök amit barátok segítettek lerendezni? és ha igen milyen volt?

Figyelt kérdés

Tehát.pl.a Lagziban előadtak vmit.segítettek,stb.

Mire lehet megkérni ezen bellül a barátokat?

Úgy gondolom,ha bevonjuk őket sokkal közvetlenebb lesz az egész,és mindenki sokkal jobban fogja érezni magát stb.stb. Magyon érdekelnek a hozzászólások,főként a saját tapasztalatok!előre is köszönöm a válaszokat!!!


2010. jan. 26. 23:02
 1/8 anonim válasza:
Én két olyan esküvőn vettem részt, ahol volt feladatom. Mind a kettő esküvő unokatestvéré volt, vidéken. Náluk az a szokás, hogy a család segít felszolgálni az ételt a vendégeknek. Nos... ez nálunk úgy nézett ki, hogy a közel 300 fős vendégseregnek ugráltunk egyetlen falat ennivaló nélkül, majd amikor mindenki megvacsorázott és indult táncolni, mi a hivatásos felszolgálókkal együtt ehettünk együtt.. Ez nem volt nagy élmény. Ilyenbe szerintem ne vonjátok be őket, de persze az is lehet, hogy a ti barátaitok örömmel vállalnak el ilyesmi feladatokat. Mi a saját esküvőnkre azért nem adtunk feladatot senkinek, mert nem szerettük volna, ha munkának élnék meg az estét. Kívánom, hogy bárhogyan is döntötök, fantasztikusan teljen majd az a napotok!!!!
2010. jan. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az egész esküvőnket a férjemmel ketten szerveztük le. kis részben segítettek a szülők. ez azért is volt jó, mert ha bármi balül sült volna el, senki mást nem hibáztathattam volna, csakis saját magamat.

így meg úgy volt minden ahogy mi ketten szerettük volna. kérdezték barátok, hogy miben segítsenek. mi azt mondtuk az a legnagyobb segítség, ha eljöttök és jól érzitek magatokat. mindenki teljesítette a feladatát!

2010. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mindenki segített. Szülők, barátok, rokonok. A barátok pl. jöttek ruhát választani, mivel mi díszítettünk segítettek abban is, a díszeket is közösen készítettük stb. De megbeszéltük velük a menüt is, az italokat is. Lagzin pedig titokban készítettek egy videót. Körbementek a vendégeken (amikor mi nem láttuk), és mindenki üzenhetett nekünk valamit. Rá két hétre megkaptuk a felvételt összevágva. Sírtam a meghatottságtól. Nagyon jól esett.
2010. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még semmilyen esküvőm nem volt.
2010. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én a nővérem esküvőjén csináltam olyat, hogy a hugaim, meg sógorom testvére meg én mondtunk verset nekik, a barátok a mi esküvőnkön beöltöztek cigánynak, a tánchoz, a barátnőm esküvőjén kértük azt a számot, amire a lánybúcsúján búcsúztattuk az anyukájától.

amúgy szerintem inkább a lánybúcsún szoktak inkább segítkezni a barátok, mint az esküvőn. legalábbis felénk inkább az a divat

2010. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a mi esküvőnkön arra törekedtünk, hogy rólunk szóljon, egy jó bulit tartsunk a szeretteinkkel együtt. Nagyon sok mindenben segítettek a barátok, meg persze a család.


a templomi esküvőn a barátainkból álló zenekar zenélt, a testvérem vezette a zenét.

a lagzi helyszínt 2 barátnőm és egy kolléganőm díszítette (előre sok díszt készítettem, főleg föltenni kellett.)

a lagziban hidegtálas eszem-iszom volt az étel, a barátaink kettesével órákra beosztva segítettek az újabb adagok kitevésében, a szemét kidobásában. (Pl. volt olyan barátunk, aki kérdezte, hogy hozhatja-e a barátnőjét, mi meg mondtuk, hogy persze, de esetleg tudnának-e segíteni nekünk a felszolgálásban. és boldogan segítettek 1 órát, a többit meg végig bulizták).

az elpakolásra is 8-10 barát volt felkérve, profin segítettek.

a zene számítógépről ment, amit a férjem tanúja kezelt.

1 vőfélyünk volt, és 2 "játékvezető" (ők is barátok, illetve 1 testvér), akik sok vicces feladattal készültek.

mázlink volt, hogy a fotós, videós is családtag és profi egyben. Gyakorlatilag nem volt idegen az esküvőn, kb.120-150en voltunk sok-sok fiatal, kedves ember, meg idősebb, lelkükben fiatal családtagok is.

Nagyon hálásak vagyunk nekik azóta is.


Aki ott volt a lagzikon, meglepődött, hogy milyen jól sikerült, pedig nem költöttünk rá milliókat. Sokkal bensőségesebb, közvetlenebb volt, mint bármelyik lagzi, amhol eddig voltam -nem elfogultságból írom. pl. anyukám előtte folyamatosan vitatkozott velem, hogy ezt így nem lehet, és miért nem étterem, és miért nem pincérek... és az esküvőnk után csak áradozott, hogy ilyen csodás pillanatokat nem is tudott elképzelni!

2010. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi egyetlen profit hívtunk az esküvőre, ami tavaly májusban volt, a videóst. Azóta se érkezett meg a felvétel (igaz, referenciamunkának szánta, de akkor is...)

A hidegtállal óriási szerencsénk volt mert a hugom Londonban dolgozik szakácsként, és vállalta, hogy ő meg a barátja megcsinálják (és isteni lett.)

A díszeket én csináltam, a lufit a barátnőmék fújták, a lufikaput a férjem csinálta két téglából meg némi vastag drótból (a youtube-on beírod hogy "how to make balloon" a keresőbe, videók tucatjain mutatják, hogy hogyan kell.Nevetségesen egyszerű!!)

A kapunk fölé csináltam egy virágívet, előző nap szereztünk egy vastag műanyag csövet (villanyszerelő rokontól) azt behúztuk a kapufélfába, megállt magától, kértünk a szomszédoktól borostyánt, rádrótoztuk, és virágokat tűztünk bele. Nagyon szép lett!

Amit csak tudsz, kérj kölcsön, gyűrűpárna, kesztyű, hajcsat, fátyol, nyakkendő, ing, mandzsetta...

A meghívókhoz vettünk papírt borítékkal az írószerboltban, egy szegély-lyukasztóval mintát lyuggattunk a szélébe, és pauszpapírt tettünk rá plusz rétegnek, nagyon elegáns volt, a szöveget a barátnőm nyomtatta rá otthon.6000 ft volt a 120 db, és a lyukasztó persze megvan még.

A vőfély rokon volt, a kaja alapanyagokat pedig falun vettük állattartó gazdától, úgy sokkal olcsóbb.

2010. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A menyecskeruhát pedig varrattuk ismerős varrónővel, kétrészes lett és azt is tudom később használni, plusz az ékszereket is kölcsön kértük.

Ami pedig a barátokat illeti, felszolgáltak a vacsoránál, de sokan voltak szerencsére, és ők is tudtak időben enni (meg lehet úgy csinálni, hogy ne kínos legyen, hanem jó buli, de az ő hozzáállásukon is múlik..)

2010. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!