Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkednétek, ha a...

Hogy viselkednétek, ha a bátyátok és a barátotok utálnák egymást?

Figyelt kérdés
Osztálytársak, szóval nem tudják elkerűlni egymást. Mindig is versengtek, rivalizáltak egymással. Ti, hogy viselnétek ezt? Mit tennétek?

2021. okt. 24. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Én tesód helyében iskolát váltanék és veled évekig nem beszélnék. Hugommal már megcsináltam,hogy 2évis nem beszéltem egy szót sem, hát te tudod,hogy egy🍆 mennyit ér meg neked. Te is biztos boldogan hallgatnád azt a csajt akit gyűlölsz,hogy éppen mit csinált tesóddal. Tudod az öltözőben gyakran elhangzik ki hogy közösül..
2021. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
"Én tesód helyében iskolát váltanék és veled évekig nem beszélnék." Még jó hogy a normális tesók nem ugatnak bele kivel járjon a húguk, és nem dobják el a tesót csak azért mert bajuk van a csávójával. A tesód csak jól járhatott vele hogy kikoptál az életéből.
2021. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Még jó hogy a normális tesók nem jönnek össze a tesójuk ellenségével, mert tekintettel vannak rá.

Ha valaki utál egy olyan embert akit én szeretek, aki nekem fontos, egy családtagomat, akkor nekem sem szimpi automatikusan, nemhogy még az ölébe mászok.

2021. okt. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
62%
Hoogyne, hisz aszerint rendezi majd a szerelmi életét hogy NEKED tetsszen XD
2021. okt. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
60%
Az megvan hogy a húgod nem a tulajdonod, nem a csicskád, nincs szüksége az engedélyedre hogy kivel kefélhet?
2021. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Te mégis miről beszélsz? A csaj szemszögéből gondolkodtam, mivel én magam is nő vagyok. Soha nem jönnék össze valakivel aki utálja a bátyámat (vagyis nem kefélnék vele, hogy a te rendkívül intelligens szinteden fogalmazzak), mondjuk mi normális család vagyunk normális értékrenddel, nem olyan mint amilyenekről itt lehet sokat olvasni.

És nem arról lenne szó hogy mi tetszik vagy mi nem tetszik a tesómnak, egyszerűen csak arról, hogy elmehet a picsába aki utálja bármelyik családtagomat 🤷‍♀️

2021. okt. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmit, idiótákkal nem foglalkoznék, meccseljék le egymás között.
2021. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!