Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok titeket nem zavarna ha...

Lányok titeket nem zavarna ha a legjobb fiú barátotok így viselkedne?😟

Figyelt kérdés
Szóval folyton fogdosna, fura megjegyzései lennének a külsődre és rád akarna mászni de viszont te nem akarod elveszíteni mert imádod mint barát
2021. márc. 8. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Legalább annyira g/ciség friendzone-ban tartani valakit, mint így viselkedni benne. Két gerinctelen ember kapcsolata
2021. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam foglalkozni azokkal, akik nem fogadnak el úgy, ahogy vagyok. Ezért ilyenkor megmondom neki a frankót. Ha nem tudja elfogadni és emiatt elvesztem, akkor sosem akart igazán engem megismerni, csak a testemet akarta és csak egy luk voltam számára, akit meg lehet b*szni. Ilyen emberektől meg mentsen meg az ég!
2021. márc. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogdosnak és nem akarnak rám mászni a barátaim, nekem ez a barátságba már nem fér bele. Ha valakin látom, hogy többet akar, viszont ez nem kölcsönös, de nem mondja ki, hogy többet akar, akkor ridegebb leszek vele, hogy ne érezze bátorításnak a barátságosságot, ha bepróbálkozik nyíltan, akkor meg elutasítom. Ha viszont nekem is vonzó, és mindketten függetlenek vagyunk, akkor miért ne próbálnánk meg? Ezzel nem veszítenénk el egymást, sőt, én szeretnék olyan kapcsolatot, ahol a párom egyben jó barátom is.
2021. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fiú barátom sem csinált ilyet. Nem is tűrtem volna. Aki ilyeneket csinál miközben egyértelmű, hogy barátok vagytok és semmi más, az nem a barátod. Egyértelmű, hogy ő többet akar, vagy egy kalandot (inkább ez a valószínű) vagy kapcsolatot. Fiú és lány között barátság akkor működik, ha mindkét fél hiányérzet nélkül elégedett és boldog azzal, hogy barátok vagytok. Ha az egyik fél egyértelműen nem elégedett ezzel, ahogy nálad és így viselkedik, akkor ez a barátság nem működik. El kell mondanod neki egyenesen, hogy te nem akarsz mást, mint a barátja lenni és ebbe neked nem fér bele, amit csinál. Vagy hagyja abba, vagy hagyjon békén. Ha elmondod neki egyértelműen, akkor rajta áll az egész, addig viszont rajtad is. Lehet, hogy neki nem tiszta, hogy "csak" barátok vagytok és részedről nem is lehettek többek.
2021. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem több ilyen barátom is volt, de én egyértelművé tettem a helyzetet. Egy ideig nem beszéltünk, de azóta újra összehozott minket az élet és az egyikük máig a legjobb barátom. Egy másikkal annyira nem mély, de vele is jó a kapcsolatom. Olyan haveri.

Túl lehet lépni ezen. Kitartás!

2021. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez ki az akit nem zavarna??😂😂😢
2021. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!