Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy adjam ezt a tudtukra,ugy...

Hogy adjam ezt a tudtukra,ugy hogy ne sertsem meg őket?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta hallgatom nagyszuleimtol,hogy kellene már találnom egy fiút,akivel össze is házasodunk, meg hogy jó lenne ha lenne gyerekem. Anyám is azt mondja mostanában,hogy azért vagyok depressziós mert mar felnőttem, kellene nekem egy szerelem. Állandóan ezt mondogatják es nagyon kellemetlen ez nekem,mert még csak 18 éves vagyok,annyira éretlennek és gyereknek is érzem még magam. Ha alakulóban is van valami egy fiúval,sosem jön össze mert ezek után amit a családomtol kapok,mindig mondom hogy nem szeretnék komoly,hosszútávú kapcsolatot,mert felek.


Eddig nem volt ezzel bajom,de mióta a családom nem bírja ezt a témát félre tenni azóta a párkapcsolat vagy gyerek gondolatától is hányingerem van és megijedek.

Ez normális?



2021. okt. 25. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elmondod őszintén max lesz kis sértödés vagy eltűröd a helyzetet.
2021. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor leírtam már, nekem az (ön)ironikus beszólások segítenek. Olyan, amik még nem sértők, de nincs rá válaszuk. Ezekkel le lehet állítani őket, személytől függően hetekre, hónapokra.

Nyilván ehhez kell részedről is a humorérzék meg őket is ismerned kell annyira, hogy tudd hol a határ

2021. okt. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hármas!

Kisanyám!

Remélem a kislányod talál drága párt magának! Azt is remélem, hogy lelép vele és rád többet nem nyitja az ajtót!

2021. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
3# A csalad nem arra valo,hogy tamogassuk egymast ha baj van,es meghallgassuk egymast ha problema merul fel? Miert kellene mindezt egy random pasinak megtenni helyettunk?Miert kellene a 18 eves,felig meg gyerek lanyunkat lepasszolni akkor is,ha o tiltakozik ellene?
2021. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#14

Mert anyuka sajnos nem alkalmas a feladatra, bár legalább valamit érzékel is ebből. Szerinte a lányának "a szája elég nagy, a képességei elég korlátozottak" (szép nyilatkozat, tele elfogadással), gondolom úgy is áll hozzá.


A válaszában írtakat illetően annyiban igaza van, hogy ilyen anya mellett tényleg jobb BÁRKI mással beszélgetni - aki nem néz így le.

Csak azzal nem számol, hogy nem minden 19-25 éves fiú jobb fej nála. Aztán ilyen emberből a közvetlen közeledben egy is sok, nemhogy kettő.

Most képzeld el, mi lenne szegény lánnyal, ha az anyja mellé sikerülne kifognia valami seggfej pasit is, aki szintén ostobának (de kúrhatónak) tartja, vagy más, hasonlóan kedves gondolatokat érzékeltet vele? Szegény egy életre tönkremenne, sosem lenne belőle ép felnőtt.

2021. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!