Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiz éve beleszerettem egy...

Tiz éve beleszerettem egy kétgyermekes házas férfiba. Nagyon rosszul éltek. Két évig tartott a kapcsolatunk titokban, persze én mindig kértem hogy döntsön végre, mindig egy kis idöt kért tölem. Érdemes volt várni rá? Megérte?

Figyelt kérdés
Született egy gyerekünk és az asszony is megtudta, nagy cirkusz lett belöle, a pasim eltünt és 5 hét után jött hogy minket választ. Elfogadtam. Elvált,6 évig zaklatott az exfeleség, született egy második gyerekünk. Tiz éve vagyunk együtt, a párom elözö két gyerekét az ex elnevelte, nem látja már 5 éve és amiota elnevelték a gyerekeit azota közöttünk is megromlott minden. Már nem csak az ex mocskolt le, hanem a saját pasim is. Azt vágja most a fejemhez, hogy én tettem tönkre a házasságát. Szoval már nem értek semmit, szerintetek is én vagyok a fekete bárány? Mit tehetnék? Most elváltam én is töle, mert kezdett bántalmazni engem is. Feliratkozzak pszihologushoz?
2010. szept. 3. 12:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%

Miért tőlünk kérdezed, hogy megérte-e? Neked kell tudni...

Melleseleg egy kapcsolatért mindig 2 ember felelős, nem az egyik, nem a másik, és sosem egy harmadik. Ez az előző házasságra is igaz, nem te tedded tönkre, és a tietekre is - nem a gyerekeken múlott.

2010. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%
Először is, tudtad, hogy van mellette másik nő és gyerekek, mégis szültél neki. Ha az én párom elhagy egy másik nőért, úgy, hogy az a nő gyerekeket is szült neki, hát én is "elnevelném" a sajátjaimat. Mert hát valljuk be elég gerinctelen apuka az ilyen! Másrészről a kérdésedre a válaszom, hogy szerintem nem rossz ötlet a pszichológus, és jól tetted, hogy ott hagytad. Engem mindig úgy neveltek, hogy csak egyszer emeljen rám kezet a párom, akkor ott kell hagyni, mert aki egyszer megteszi, megteszi többször is. És sajnos ezt látom nagynénémnél is. Az meg, hogy téged okol mindenért, az nem igazságos. Anno a döntést ő hozta meg, innentől a felelőséget sem háríthatja másra.
2010. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
És nem érte meg :)
2010. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%

Én nem hiszem, hogy a kérdezőért hagyta el az előzőt. Jobb esetben azért, mert el akarta hagyni és jobbat akart (az egy dolog, hogy rosszul sült el), rosszabb esetben azért, mert lebukott, és az asszony kidobta, és jobb híján ment a kérdezőhöz.


Szerencsétlen gyerekeknek ehhez semmi köze, szükségük lett volna apára (attól, hogy rossz férj, még nem biztos, hogy rossz apa!), én nem nevelném az apjuk ellen őket hasonló helyzetben. Attól, hogy mi elszúrtuk, ők ne szívjanak.

2010. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
62%
az embernek együtt kell élnie a tettei következményeivel, te feldúltál egy családot, akárhogy is nézzük.
2010. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
55%

az a gáz, hogy engedtél neki! ki mozdult rá először kire? tudtad, hogy van családja?

ha te őrá, akkor magadra vess! na meg ő is magára!

ha ő rád, akkor nem kellet volna elfogadnod!

a pasit meg mindenképpen elítélem, mert kezet mert emelni egy nőre! szívesen "elbszélgetnék" vele -.-

2010. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
41%
Nem,nem érte meg,de gondolom erre magadtól is rájöttél...Én egyszer beszélgettem egy pasival,aki azt mondta hogy ha a nők nem lennének ilyen mocskos ri.b@nacok,akkor nem létezne megcsalás,mert arról mindig csak a nő tehet(a harmadik fél) ha egy pasi megcsalja a párját.Rohadtul kiakadtam hogy mondhat valaki ilyet,miért háritja a felelősséget csak a szeretőre,ő meg a "szegény elcsábitott áldozat".De rájöttem,igaza van,egy pasi sem tud,és fog nemet mondani,ez genetikus.Ha a szerető bevállalja a szerető státuszt,akkor a pasi is belemegy,nem érdekli mi van otton.Később ha meg rájön hogy hibázott,akkor a szerető lesz a hibás,nem az ő gyengesége,vagy nevezzük aminek akarjuk.Szóval ne csodálkozz a hozzáállásán.
2010. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
49%
84-es látom átestál a ló túlsó oldalára :D
2010. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt helyes feldúlni egy családot.Addig,amíg nem váltak el..addig nem szabadott volna kapcsolatot létesíteni vele..se titokban,se sehogy..bocsi,de akárhogy is nézzük,ez aljas munka volt.Érezzél bele a megcsalt feleség helyzetébe..akármilyen életük is volt,akkor is a felesége volt,és a gyerekei anyja.Neked kellett volna az elején a sarkadra állni,és megmondani,hogy addig nem lesz kapcsolat,amíg el nem válik!Nehéz dolog ezt kimondani..hisz a szerelem az vak..de láthatod,hogy mi lett belőle..alakulhatott volna másképpen is,ha tisztességes játszmát folytattok a férfival!Bocsi,hogy ezt írtam..de sajnos én is voltam megcsalt feleség szerepében,és átérzem,hogy mit érezhet..
2010. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Naháááát....mintha mostohaanyám sztoriját olvasnám. Annyi a különbség, hogy az a történet 20 éve kezdődött. Én, mint az ex és a férj gyereke tudok hozzászólni. Apámmal nem tartom szorosan a kapcsolatot és a két új nőtől született féltestvéremmel sem. Már vagy két éve nem láttam őket. Az új nőt évekig utáltam gyerekként, számomra ő volt a megtestesült gonosz, aki elvette az apukámat, aki miatt anyukámat sokszor láttam sírni. Ez az egész megkeserítette a gyerekkorom. Már voltam vagy 20 éves, mire valamelyest el tudtam fogadni, hogy ez a helyzet. Apám talán már megbánta, hogy elhagyott minket, sőőt, biztos, csapodár életet él, nem züllik, de a nőket falja, ha jól értesültem, most is van egy hosszabb ideje tartó kapcsolata a felesége mellett. Hogy megérte -e? Apám felesége pontosan azt kapja az élettől, amit ő tett anyámmal, emiatt kicsit örül a szívem bevallom. Nem hinném, hogy ő úgy gondolja, megérte.
2010. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!