Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem is ennyi értékbe kell...

Nekem is ennyi értékbe kell ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Nagynénémmel megbeszéltük, hogy idén ő is megveszi a nevembe a gyerekeinek az ajándékot ( 3 gyereke van ) és én is megveszem az ő nevébe ( nekem 1 gyerekem van) Ha pl ő 5000 ft-ot szán az ajándékra, akkor nekem is 5000 kellene szánnom mind a 3 gyerekre fejenként, vagy együtt véve kellene?

2021. nov. 5. 20:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
mi lenne ha ez a nagynénéddel beszélnéd meg? amúgy miért kéne egy gyerekre annyit költeni mint amott háromra?
2021. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát én inkább valami arany középutat választanék. Három gyerkőcnek mit veszel 5 ezer forintért?

Zoknit?

2021. nov. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Én már azt se érem miért kell ajándékot venni a nagynéni gyerekeinek... Nálunk max a testvér gyerekéig terjed az ajándékozás, nem veszek minden unokatesómnak valamit karácsonyra. Meg is enné a fene, mikor első fokon vagyunk huszonhárman uncsitesók.. az isten pénze is kevés lenne.
2021. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én olyat vennék, amivel mindenki tud játszani :) mondjuk társasjátékot, ami mondjuk 10-12 ezerből megvan, és már az arany középút is megvan
2021. nov. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem,nem kell. A karácsony ne erről szóljon. Azt gondolom tudod,hogy minek örülnének a gyerekek. Próbálj meg olyat választani nekik,ami neked anyagilag belefér,viszont mosolyt csalsz az arcukra. A gyerek reakciója sokkal fontosabb,mint a felnőttek anyagiaskodása.
2021. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
amúgy milyen az már hogy egymás nevében vásároltok, de nem állapodtok meg az anyagiakban (ha kifizettetitek a másikkal az ajándékot?)
2021. nov. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mindkét család egyforma értékben vegyen a másik család gyerekeinek.
2021. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Most ez ugyanaz, mint a nagyi meg a gyerek vagy a család kap?
2021. nov. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
"Szerintem mindkét család egyforma értékben vegyen a másik család gyerekeinek." Aztán miért kéne hogy akinek egy gyereke van, az háromszor akkora ajándékot kapjon? nem kell minden pereputtynak vásárolni, probléma megoldva.
2021. nov. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
9- hát azért, mert ha az én kölköm 5 ezerért kap, akkor én nem akarok 15 ezerért adni a más kölkeinek. Akkor inkább a sajátomra költöm. Inkább nem mennék bele az ilyen aránytalan ajándékozásba .
2021. nov. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!