Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlzásba estem és...

Szerintetek túlzásba estem és jogosan haragudott meg rám?

Figyelt kérdés

Férjem náthás, vagy épp covidos, mert nem tesztelt. Nem szeretném elkapni tőle, mivel a munkám szempontjából most mondjuk úgy, nagyon kínos lenne ha hiányoznék, home office nem játszik. Ezt ő is tudja. Itthon emiatt egy kicsit elszeparáltam magam tőle, de nem bántóan vagy ilyesmi, csak jobban odafigyelek a higiéniára. Külön alszom, vagy pl a poharát, kávés bögréit egyből rakom a mosogatóba, többször fertőtlenítek, stb. Tényleg nem örülnék, ha lebetegednék miatta, főleg, hogy alig 2 hónapja volt tüdőgyulladásom is, plusz a fentiek.


Erre ő megsértődött, hogy túlzásba estem, szerinte csak egy pici nátha, ne kezeljem őt így. Idegesítően teli köhög mindent és ahol jár ott taknyos zsepiket hagy maga után, és én reagálom túl? Olyan, mint egy gyerek.



2021. nov. 6. 12:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
89%

Egy gusztustalan alak a ferjed. Dobja ki a retkes zsepit. Ha baja van veled azaz O baja es nem a tied. Ezt jegyezd meg.


Jo munkat. :)

2021. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
20%

Túlzásba estél. A férjed - mint férfiember -, náthás, ergo haldoklik. Nézz fel rá tisztelettel, főzzél neki húslevest és járj lábujjhegyen.

Az pedig természetes, hogy a taknyos zsebkendőket neked kell összeszedni utána :)

2021. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg hozzámentél egy olyan emberhez, aki a taknyos zsepijeit szétdobálja? Vagy nem éltél vele a boldogító "igen" előtt?


Egyébként nem, nem jogos a kiakadása. A minimum, hogy tiszteletben tartja, hogy te nem akarsz nátha vagy épp covid hordozó lenni.

Már azt sem értem, hogy lehet olyan rosszindulatú, hogy azt akarja, hogy te elkapd.

2021. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%

A taknyos zsepit ne dobálja szét az alap, meg ne köhögjön teli mindent, de azért ne kerüljed már mint egy leprást. Gondolom ha ő tenné ezt akkor meg az lenne a bajod.


Ja és nem csak a covid létezik. Lehet csak náthás is, ha hiszed ha nem.

2021. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom. Nálunk alap ha beteg ember van hogy sűrűbben fertőtlenítünk, fokozottan ügyelünk rá hogy a pohara, kanala ne érjen máséhoz, a gyerek véletlenül se igyon bele. Elég gyermeteg a férjed ha emiatt durcáskodik. Az meg undorító ha széthagyja a taknyos zsebkendőit.
2021. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

“ Idegesítően teli köhög mindent és ahol jár ott taknyos zsepiket hagy maga után,”


A férjed nagyon ostoba és rosszindulatú lehet, kíváncsi lennék hogy reagálna ha rád akasztaná a kórságot aztán mondjuk miatta kib@sznának téged a munkahelyedről.. ja tudom az is a te hibád lenne (szerinte).

2021. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%
Az elmúlt időszakban mi is voltunk megfázva. Ilyenkor én is többet fertőtlenítek. Covid ide covid oda. De még a 6 éves lányom is tudja, hogy a használt zsepiket nem dobáljuk szét. Max,adok neki nejlont este az ágya mellé,amibe gyűjtheti reggelig. Ez nagyon gusztustalan,neharagudj!
2021. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó vagyok. Még annyit hozzáfűznék,hogy ne hagyd,hogy ilyenkor a kiszolgáltatottat mutassa. Ez az a fajta férj,aki hez anyuci rohant a lázmérővel,mert jajj istenem mi lesz. Te csak szépen kezeld ilyenkor is férfiként.
2021. nov. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Miért pontoztatok le? Nem értitek az iróniát? (Kettes voltam)
2021. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
34%
Itt? Itt nem értik az iróniát.
2021. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!