Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetk hallgatnom kéne...

Szerintetetk hallgatnom kéne rájuk?

Figyelt kérdés
Ha munkáról van szó, szüleim mindig csak a pénzt nézik. Már nem élek velük, úgyis én döntöm el mi lesz, de érdekel, hogy ti hogyan látjátok, mert ez állandóan feszültséget okoz köztünk. A mostani munkahelyemen elég jól keresek, de nem mindenben egyezik az elveimmel, úgy érzem átverem az embereket. Tudom viszont, hogy ha olyan munkát végeznék, amivel teljesen tiszta maradna a lelkiismeretem és boldog lennék, sokkal kevesebbet keresnék. Anyámék az elsőre szavaznak, hogy azért járok munkába, hogy pénzt keressek és nem jótékonykodni, de így kicsit mindig rosszul érzem magam. Ti melyik munkát választanátok és mit mondanátok a szüleiteknek? Fontosak az életemben, ezért olyan, hogy többet ne álljak velük szóba, számításba se jöhet. Köszi, ha írtok.

2018. dec. 13. 15:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Szép pénzéhes szüleid lehetnek..
2018. dec. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
72%
Szerintem azt csináld amit szeretsz. Ha elkezdenek vitazni mpnd ez a te életed azt dolgozol amit szeretnél,lehet nem keresek sokat de legalább nem úgy megyek be hogy már megint egy idióta nap jön.
2018. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

1

Ugyanmar, nem penzeshesek azért, mert a jobban fizető munkahelyet támogatják. Neked mindegy, hogy egyik napról a másikra élsz, vagy hogy mondjuk félre tudsz tenni?


Kérdező, ami neked megfelelő, de azt ne felejtsd el, hogy ha a kevésbé jövedelmezőt választod, onnantól felejtsd el a "nincs pénzem" és azh "adnál kölcsön" mondatokat

2018. dec. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Természetesen azt válaszd, amit szívesebben csinálnál.


Ha nem laksz velük, értelemszerű, hogy nem ők tartanak el, erre tehát nem hivatkozhatnak. A véleményüket persze mondhatják teli torokból. De - mint tudjuk - a vélemény olyan, mint segglyuk: mindenkinek van és senki sem kíváncsi a másikéra.


Életemben gyakorlatilag soha nem azért változtattam állást, mert többet akartam keresni. És utólag visszagondolva, mindegyik váltásom helyes volt, egyiket sem bántam meg.

Mondom ezt 45 éves emberként.

2018. dec. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
de buta lehetsz. menj akkor csöveseket etetni vagy valami ilyesmi. majd más örülni fog a helyednek a jól kereső munkádban.
2018. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

Művészetből nem lehet megélni. A művészettel csak elviselhetőbbé lehet tenni az életet. A művészet, akármilyen jól vagy rosszul csinálja valaki, a lelket táplálja, az Isten szerelmére! Énekeljünk a tus alatt! Táncoljunk a rádió mellett! Meséljünk történeteket. Írjunk verset, akár rossz verset is a barátainknak. Csináljuk olyan jól, amilyen jól csak tudjuk. Csodálatos jutalomban lesz részünk. Alkotni fogunk valamit.


Kurt Vonnegut

2018. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanmar, nem penzeshesek azért, mert a jobban fizető munkahelyet támogatják. Neked mindegy, hogy egyik napról a másikra élsz, vagy hogy mondjuk félre tudsz tenni?


Nem,de nem verek át másokat(időseket betegeket) olcsó szar drágán eladott haszontalan termékekkel például csak a több fizuért,az ilyen emberek és a támogatóik köpjenek fel és álljanak alá..

2018. dec. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!


A kérdező ennek tudatában választotta anno azt a munkát.

2018. dec. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen de már nem akarja szabad akarata van h ezt csinálja vagy tisztességes munkát ahol nem kell átverni a vevőt pl.. Nem csoda h ennyi embert vernek át,de sok magyarnak ez belefér simán sajnos csak több pénz jusson, nem csoda h mindenhol az a vélemény külföldön h milyenek a magyarok csalnak lopnak hazudnak stb ..
2018. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Semmi sem kötelezi rá, hogy maradjon, utolsó.

A magyarokról meg nem a tupperware és társai miatt vannak ilyen véleménnyel külföldön. Itt is van MLM és csalás.

2018. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!