Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavatóra illik valamit...

Szalagavatóra illik valamit venni a lányomnak? HA igen mit?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem elég csak a ruha, az is elég drága lesz, esetleg még hozzá egy szép cipő.

Ajándékot inkább akkor vegyél, ha jól sikerül az érettségije, meg ballagáskor szoktak, de sok ismerősöm akkor kapott/vett a gyerekének, amikor már lehetett tudni, hogy jó lett az érettségi vagy felvették.


tikki

2008. dec. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején nem kaptam semmit csak a ballagáskor.
2008. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk az osztalyban senki nem kapott semmit szalagavatora, majd a ballagasra! Ugyis itt lesz nemsokara. A szalagavatokor kituzik a szalagot, nem kell venni semmit. Gratulalj, ennyi.
2008. dec. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én se kaptam semmit.max.virágot szoktak,de én mondtam Anyunak,nekem az se kell.ez 2és fél éve volt,de kérdezd meg az ofőt,vagy a többi szülőt is.
2008. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég a vele járó költség.Ruha,haj,kozmetikus.Vendégeiteknek a vacsora.Én sem kaptam semmit,de nem is hiányoltam.
2008. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
érdekes ezt olvasni, nekem 3 éve volt a szalcsim, és sokan kaptak pénzt az osztályomból, mondjuk én nem, mert nem származok olyan tehetős családból. pedig nem elit suliba jártam. haverok vettek néhány apróságot, szüleimtől kaptam egy kis pénzt estére, de ennyi. rokonoktól én is ballagásra kaptam ajándékot.
2008. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz meg más szülőket az osztályban, hogy ők vesznek-e valamit, mert az rosszul eshet a kislánynak, ha a végén mindenki kap valami ajándékot a szüleitől, csak ő nem. Egyébként ez nem illem kérdése, én biztosan megpróbálnék örömet szerezni neki, ha alkalom adódik rá. Nem kell drága ajándékra gondolni, egy tinilány sok mindennek örül, elég valami szép kis csecsebecse a szobájába, vagy egy könyv.
2008. dec. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem nem fontos venni.Tavaly volt a szalagavatóm,nem kaptam semmit,csak ballagáskor.De nem is hiányzott mondjuk... Osztályból sem kapott senki,semmit egyébként.
2008. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem vettünk semmit öcsémnek, így is kb. 40ezret költöttünk rá, mert frakk kölcsönzés, belépők, plusz az egyen-öltöny, amiben majd ballagnak is. Örültünk, hogy nem került több pénzbe.
2008. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tavaly volt a szalagavatóm, nem kaptam semmit, de nem is vártam. Senki nem kapott az osztályból, nálunk ballagásra szokás ajándékozni.
2008. dec. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!