Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagyjam ezért a...

Mit tegyek? Elhagyjam ezért a páromat?

Figyelt kérdés

Tavaly felmondtam a munkahelyemen, hogy egy közelebbi helyen dolgozhassak. Már épp felvettek volna egy helyre amikor jött a Covid, ezért másik városba kellett volna orvoshoz mennem, erre párom anyukája ( akkor még velük éltünk ) nem engedett fel mert félt a Covidtól, páromat is maga mellé állította. Én meg nem akartam, nagy vitát ebből így hagytam az egészet a francba.


Utána a szülésnél szólt bele szintén abba, hogy császár vagy természetes szülés legyen. Itt is páromat maga mellé állította, nagy veszekedések voltak, vizsgálatra nem vittek el, ami a szüléshez kellett volna stb.


Azóta úgy érzem egy kalitkába élek, nem nagyon megyünk sehova, ha ketten akarnék csak a gyerekkel balhé van belőle, ti elhagynátok ezért a párotokat? Már 100x beszéltem vele erről de nincs változás.


Vagy már régebben elhagytátok volna a fent említett dolgokért?



2021. nov. 20. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Elhagyni? Én már megöltem volna
2021. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Eleve nem szültem volna mama pici fiának gyereket!
2021. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%

Tudod legkésőbb amikor a szülésbe beleszólt anyós rendeztem volna a sorokat.

Állj szépen a sarkadra.

2021. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
99%

Hogy lehet egy szülésbe beleszólni?

Ha nem vittek el egy vizsgálatra, el se mentél egyáltalán?

2021. nov. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%
A kisujjad nyújtottad és a karod lett belőle.. Van hová menned a gyerekkel? Anyós elveteti tőled a bíróságon még a babát is, ha nem állsz a sarkadra!
2021. nov. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
87%
Kuka!!!!
2021. nov. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Beleszólni abba, hogy császár vagy természetes szülés legyen? Abba egyetlen egy ember szólhat bele, és az az orvos.

Minek mentél ehhez hozzá? Képes vagy egyedül felnevelni a gyereket? Van anyád-apád, akik segítenek?

2021. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
94%
Én szó nélkül hagytam ott a vőlegényem amikor az anyja már azt is megmondta 50 km-es távolságból hogy melyik asztalra melyik asztalterítőt tegyem...
2021. nov. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%

Küldd el az anyós a retkes 3,14csába, aztan had legyen ferfi a ferfi.

Soha nem ertettem az ilyen anyamasszony katonaja nyomorekokat.

2021. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
én meg az ilyen agybajos csirkéket nem értem mint kérdező (és mielőtt nekem estek, én is nőnemű vagyok, csak van egy kis ilyen agy nevű gondolkodószervem), akik annyira üldözik a rózsaszín kislányok szőkeherceges álmait, hogy gyakorlatilag magukat fokozzák le rabszolgastátuszig, és utána néznek nagy szemekkel, hogy miért nem szép és jó az élet... felnőtt nőként oda megyek orvoshoz, dolgozni, és általában, úgy mozgok a világban és döntök az életemről, ahogy nekem tetszik, nem valami kis fszdarab hisztijének engedelmeskedek. hogy lehetnek egyesek ilyen hülye kispcsák, komolyan már?
2021. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!