Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagyjam ezért a...

Mit tegyek? Elhagyjam ezért a páromat?

Figyelt kérdés

Tavaly felmondtam a munkahelyemen, hogy egy közelebbi helyen dolgozhassak. Már épp felvettek volna egy helyre amikor jött a Covid, ezért másik városba kellett volna orvoshoz mennem, erre párom anyukája ( akkor még velük éltünk ) nem engedett fel mert félt a Covidtól, páromat is maga mellé állította. Én meg nem akartam, nagy vitát ebből így hagytam az egészet a francba.


Utána a szülésnél szólt bele szintén abba, hogy császár vagy természetes szülés legyen. Itt is páromat maga mellé állította, nagy veszekedések voltak, vizsgálatra nem vittek el, ami a szüléshez kellett volna stb.


Azóta úgy érzem egy kalitkába élek, nem nagyon megyünk sehova, ha ketten akarnék csak a gyerekkel balhé van belőle, ti elhagynátok ezért a párotokat? Már 100x beszéltem vele erről de nincs változás.


Vagy már régebben elhagytátok volna a fent említett dolgokért?



2021. nov. 20. 22:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%
Hát szerintem nem kéne maradni vele.
2021. nov. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha a mama nem engedi, hogy levegőt vegyél, akkor megfulladsz?

A kedves párod maradjon a mamával, ha ennyire az ő pártját fogja mindenben.

Remélem, el tudod magad és a gyereket tartani, nem a semmire szültél egy ilyen mamapicifiának.

2021. nov. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Te itt nem vagy egyenlő félnek tekintve senki által. Anyósod és a férjed manipulálnak és ez egyre rosszabb lesz. Elmennék onnan az tuti.
2021. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a kérdést most kell tisztáznod a férjeddel, minden kidobott év veszteségnek számít. Ha nem érti meg a férjed és az anyja, hogy a házasságotokról van szó, válnod kell. Fiatal vagy, válás esetén találsz rendes embert.

Az anyjának nyugodtan húzd meg a határt, meddig mehet. Állj a sarkadra, és a mondanivalódat olyan hangnemben közöld, hogy határozottan átmenjen neki. Ez nem beszélgetés, ez ha úgy tetszik, kinyilatkoztatás. A férjedben pedig azt tudatosítsd, hogy ha ilyen esetben a jövőben az anyja mellé áll, elhagyod.

Ha a derék mama az erőszakos természetével az idők végezetéig uralkodna rajtatok, a férjeddel a kapcsolatotok sosem lenne egyenrangú.

Drukkolok! 43f

2021. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk szerencsére a férjem mellem állt, de a szülésbe itt is próbált anyósom beleszólni, és én teljesen el voltam képedve ezen, hogy hogy meri.

A sztori: abban a kórházban, ahova tartozunk, nem akartam szülni. Ott halt meg anyukám, és bennem ez leküzdhetetlen rossz érzéseket váltott ki. Így egy 70 km-re levő kórházba mentem, terhes gondozásra is oda jártam, maganba.

Probléma mentes terhesség volt, nem kellett gyakran menni, 5-6 hetente. A 20.heti nagy uh után csak a 31.héten mentem a következőre, pl.

Anyósom ezen totál ki volt akadva, mit kényeskedek, miért költöm a fia pénzét (a 34.hétig dolgoztam, de ez valahogy nem érdekelte), meg minek pazarolom erre a fia szabadságát (a 35.héttől rosszra fordult az idő, onnantól nem mertem magam vezetni, pár napot valóban ki kellett vennie emiatt). Meg minek fizetni a vizsgálatokért, bezzeg az ő idejében nem volt genetikai uh meg semmi, mégse lett semmi baj, bla bla bla.


Ezt duruzsolta 9 hónapon keresztül.

Mérgező volt az egész, nagyon nehéz volt kezelni.

2021. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
91%

Ezt a döntést neked kell meghozni, de szerintem te is tudod jól a választ rá.

Már rég meg kellett volna lépni. Sajnálom.

2021. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

5 éves vagy, hogy ha nem furikáznak akkor nem mész el vizsgálatra? Meg mi a többes szám? Anyósod mit keresett volna a terhesgondozáson?


Persze hogy lelépnék, mi az hogy balhé van abból ha kettesben akarsz menni a saját gyerekeddel valahova? Te vagy az anyja basszus, ha nekem valaki ugatna hogy miért megyek el pl egyedül sétálni az én gyerekemmel hat biztos útba igazítanám.

2021. nov. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem fogod elhagyni, mert egy kis szerencsétlen, önmagadért kiálló kislány vagy.
2021. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
68%
*kiállni képtelen ;)
2021. nov. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, természetesen a vizsgálatra elvittek aztán, csak előtte volt ebből vita.


Az, hogy miért szültem több oka is volt!


Az, hogy nem akarja, hogy ketten valahova is menjek a gyerekkel azért van mert buszra kéne vele szállnom, ami nekem nem gond mert nincs és nem is volt autóm még, csak ő nagyon félt minket :/


Nem tudom mit csináljak, hiszen ott a másik oldala ami nagyon szerethető és a gyereknek is nagyon jó apja, csak néha már sok!

2021. nov. 21. 22:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!