Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhagyjam ezért a...

Mit tegyek? Elhagyjam ezért a páromat?

Figyelt kérdés

Tavaly felmondtam a munkahelyemen, hogy egy közelebbi helyen dolgozhassak. Már épp felvettek volna egy helyre amikor jött a Covid, ezért másik városba kellett volna orvoshoz mennem, erre párom anyukája ( akkor még velük éltünk ) nem engedett fel mert félt a Covidtól, páromat is maga mellé állította. Én meg nem akartam, nagy vitát ebből így hagytam az egészet a francba.


Utána a szülésnél szólt bele szintén abba, hogy császár vagy természetes szülés legyen. Itt is páromat maga mellé állította, nagy veszekedések voltak, vizsgálatra nem vittek el, ami a szüléshez kellett volna stb.


Azóta úgy érzem egy kalitkába élek, nem nagyon megyünk sehova, ha ketten akarnék csak a gyerekkel balhé van belőle, ti elhagynátok ezért a párotokat? Már 100x beszéltem vele erről de nincs változás.


Vagy már régebben elhagytátok volna a fent említett dolgokért?



2021. nov. 20. 22:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
81%
El kell költözni anyostol! Minél hamarabb!!!
2021. nov. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, akár el is válhatsz, de akár felismerhet azt, hogy NEM TUDSZ kiállni magadért.

Ezt kellene megtanulnod, mert amíg ezt a "feladatot" nem oldod meg, nagy eséllyel fogsz belefutni újra és újra hasonló élethelyzetekbe.

A problémák elől nem menekülni kell, hanem megoldani.

Természetesen van olyan élethelyzet, amit nem lehet, akkor lépni kell.

2021. nov. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
89%
amire te azt hiszed, hogy "nagyon félt minket" -az a valóságban a nagyon akar kontrollálni, uralkodni rajtad. Vedd már észre.
2021. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
87%
23: Így van. Féltsen akkor, amikor az anyósod lelkileg gyötör! Az, hogy önzetlenül is félt, nem igazán egyeztethető össze azzal, hogy az anyjától nem véd meg. Ha nem teszel ellene, mindig másodrangú leszel a csalládban. Mikor az anyós erőtlenné válik, még harminc év, és ezzel el is szaladt a fiatalságod.
2021. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
89%

"ezért másik városba kellett volna orvoshoz mennem, erre párom anyukája ( akkor még velük éltünk ) nem engedett " Miért ki Ő neked, hogy megmondja hova menj? Mi az,hogy nem engedett?? Felnőtt ember Vagy, se a párod, se anyósod nem mondhatja meg Neked mikor mit csinálj,hol dolgozol, hova mész orvoshoz.


Hogy nevelsz így gyereket, mikor hagyod, hogy 10 éves szinten kezeljenek. Ez nem féltés, ahogy többen is írják. Ez nagyon durva irányítás.

2021. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!