Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor rossz jegyet kapok,...

Amikor rossz jegyet kapok, mikor mondjam el a szüleimnek? Várjam meg amíg kapok jó jegyet is?

Figyelt kérdés
2008. dec. 13. 21:22
 1/9 anonim válasza:
100%
Minnél elöbb annál jobb tartja a mondás.
2008. dec. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint megkapod, minek titkolni? Ők is kaptak rossz jegyet. - nehogy ezzel védekezz, mert ezt nem szeretik (csak megjegyeztem) - Szerintem minden szülő értékeli ha a gyerekük elmeri mondani a rossz dolgokat neki és érzik, hogy nem kell fosniuk. :)
2008. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg mikor megkaptad, de tedd hozzá, hogy sajnálod és igyekszel kijavítani. És tartsd is be. Értékelni fogják, hidd el.

Egy anya

2008. dec. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat.
2008. dec. 15. 14:51
 5/9 A kérdező kommentje:
válaszokat
2008. dec. 15. 14:51
 6/9 anonim válasza:
100%
Mond meg rögtön, jobb túllenni a kínos dolgokon minél előbb.
2008. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 vagyok és ugy szoktam,hogy mondjuk kapok egy 2-est és megvárom/kijavítom egy 4-re 5-ösre és akkor mondom el!
2009. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én nem szoktam azt kapni, csak néha csúsznak be. akkor elmondom otthon, körülbelül fél óráig üvöltöznek velem, és hiába mondom, hogy sajnálom, ebben is hibát lelnek. minden szülő más. hiába mondanám neked hogy nyugodtan, bocsánatkérően vezesd fel, lehet hogy nálad segít, nálam nem :/ nálam igazából semmi. napirendet csináltak nekem percre pontosan, és csak ötöst hozhatok. fiúm se lehet 18 éves koromig, és csak a házasságomban szexelhetek.. na ezt figyeld :D

16/L

2010. szept. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Áz á szömít MÁV! Há míg nómális jögyöt sem bocsáát ki á mocskos kezeí közű????
2014. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!