Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyab mondjam el a szüleimnek...

Hogyab mondjam el a szüleimnek, hogy lefeküdtem a barátommal?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok.1,5 éve van barátom. A szüleim elég maradia, szòval mikor itthon vagyunk, az ajtot nem csukhatjuk be és apám folyamatos ellenőrzés alatt tart és ha csak a derekamat fogja, de a keze a polom alatt van akkor már kiabál vele h hol van a keze. Már kb. egy fél éve lefeküdtünk egymással. és szükségem lenne egy anyára akivel erről beszélhetek.
2011. okt. 28. 22:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
És szerinted anyukád ezt hogyan fogadná? Te ismered, te tudod, hogy ő is annyira maradi-e mint apukád... Vagy esetleg hogy elárulná-e neki.
2011. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szerintem egyszerűen egyenesen mond meg hogy már túl vagytok rajta nem kellene ennyire figyelgetni meg ellenőrizni mert amint látják nem használt mert már megtörtént és mond hogy jó lenne ha nem kiakadna hanem beszélgető partnered lehetne ebben hogy mindent tudjál rendesen.
2011. okt. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
szerintem egy idosebb ismerossel tobbre mesz. ha a szuleid ilyenek akkor biztos balhe lesz belole. melkesleg a baratodnak meg lehetne annyi esze hogy nem apad elott fogdossa a melled. ez amugy is guscsak ratok tartozik nem nagykozonsegnek...
2011. okt. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Anyukáddal ülj le őszintén, és mondd el neki, ami a lelkedet nyomja, apukádnak nem kell feltétlenül tudnia mindenről!
2011. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
ne mond el. inkább orvossal vagy velem beszéld meg(ebben semmi bunkóságot nem akartam írni csak felajánlom. el lehet velem beszélni szinte bármiről)
2011. okt. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
szerintem ne mond el nekik ez rátok tartozik és ha ilyen maradiak a szüleid akkor csak balhé lenne belőle én is azt mondom ezt mással beszéld meg ha kérdésed van amugy vigyázzatok nehogy baj legyen ugy értem védekezzetek mert ha valami lenne azért is kapnál biztos:S
2011. okt. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne mondd el.
2011. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne mondd el.

Vajon miért akarod ennyire elmondani ? Csak mert egy nagy élmény amit szeretnél megosztani ? Vagy van amit nem tudsz, és érdekelne, és jó lenne megbeszélni ?

Tudod ha maradiak, akkor én hagynám, sőt a barátomnak is megmondanám, hogy a szüleim előtt légyszi ne puszilózzunk, meg tapi s hasonlók. Tiszteljétek a szüleidet meg ennyivel, mert megváltozni nem fognak, és ne is akarjátok, és nem is kell. Ők más korban nőttek fel, másképp látják, más a hozzáállásuk ehhez. Szerintem ők sem beszélték meg a szüleivel.

SZerintem épp azért akarod megbeszélni velük, mert túl fiatal vagy, és ezt érzed helyesnek. De tudod van amit mégsem kell.

Attól, hogy megtörtént, sőt ha majd házas leszel már sem kell az ilyen szülők előtt alakítani. Ki lehet bírni ennyit szerintem a jó kapcsolat érdekében.

Mert a szüleid mindig azok maradnak, és akármi lesz ha mérgesek is, de szeretni fognak és hozzájuk fordulhatsz mindig. Szóval apróságon ne mérgesítsd a helyzetet.

2011. okt. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem elôször olvasok itt ehez hasonló kérdést ès még mindig nem tudom meg érteni, hogy minek egyàltalàn elmondani a szülôknek azt, h lefekszik az ember a pàrjàval vagy sem. Most ha jobban bele gondol az ember akkor, ha el is mondja valaki a szülejènek, akkor szerintem ha normálisak ugysem fogjàk mondani, hogy na jó akkor d_ugj amennyi belefèr, hanem mégis csak felhàborodnak, hogy az ô 16éves szemefényét dömöckölik. Szóval szerintem inkàbb egy jò ismerôshöz fordulj akiben megbizol(nagynéni, keresztanya stb)
2011. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim is maradiak, sosem számoltam be nekik, hogy kivel mi történt. Mondjuk most hogy már nem élek velük és van vőlegényem, szerintem sejtik hogy már nem vagyok szűz :-P

Szerintem fordulj inkább egy bizalmas ismerőshöz, barátnőhöz, itt is találsz embereket, akik válaszolnak ha van valamilyen felmerülő és kezdő kérdésed. Kár ezért otthon botrányt robbantani.

2011. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!