Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogy mondjam meg a szüleimnek,...

Hogy mondjam meg a szüleimnek, hogy rossz a leheletem és hogy én ezt kezeltetni szeretném?

Figyelt kérdés
Vagy csak kérdezzem meg a fogorvostól? De , lehet hogy a mandulámmal van baj...
2011. jún. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Anya, apu büdös a pofám szeretnék elmenni fogorvoshoz, h mit tudna vele csinálni.
2011. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menjél. A fogorvos is oda küld majd, mivel ha nem azzal van a gond, hogy nem mosol fogat, vagy éppen egy büdös tályog van a szádban (amit azért észrevennél) akkor nem fogászati eredetű a probléma.
2011. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nem mosol fogat és büdös tályog van a szádban, igen meg hozzá tenném, h egy nyomorult szuvas fogtól is büdös tud lenni a száj
2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kicsit utánaolvastam a fogszuvasodásnak,és hát bizony a hátso örlö fogamon van 2 kis fekete pont, lehet hogy fogszuvasodás? most amugy is járok fogorvoshoz, rendszeresen hogy rendbe hozza öket,remélem azt az egyet sem haggya ki : ) amugy a mandulámmal is van valami gond, viszont elöbb inkább megjavitattom minden fogamat, mintsem kés alá fekudjek...


komolyan,lehetséges hogy az az ici pici pont miatt kellemetlen a leheletem már jo ideje?!

2011. jún. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!