Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu engem a munkára akar...

Apu engem a munkára akar tanítani?

Figyelt kérdés

Azt mondja hogy már dolgoznom kellene hogy tanuljam ne csak bent üljek a melegben


16F


2021. dec. 18. 19:45
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy esetleg megmutatja pl hogy kell fát vagni, vagy kocsit szerelni es alkalmanként megkéri hogy segits az oke. Esetleg nyaron elmehetsz diakmunkazni hogy legyen egy kis pénzed. De alapvetően érettségiig a tanulásra figyeljen a gyerek szerintem.
2021. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
Mondd meg apádnak, hogy le van maradva pár évtizeddel, de lehet, hogy századdal is. Ma már a munkahelyek nagy része is fűtött. Egyébként az életed jó részét munkával fogod tölteni, szóval szerintem inkább élvezd ki az iskoláséveket.
2021. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De én nem akarnák még dolgozni! És azt mondja hogy lenne legalább pénzem de a pénzre nincs szükségem
2021. dec. 18. 19:51
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Na… megint jonni fognak a szokasos gyks arcok akik mar csecsemő korukban kinn kapaltak a kertet…
2021. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
36%
Ne legyél lusta és kényes. Én már évesen kapáltam a kertet, két évesen komplett vasárnapi ebédet főztem.
2021. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
96%
miről van szó egyáltalán? el akar küldeni dolgozni egy munkahelyre, vagy azt akarja, hogy segíts a ház körül és ne a gép előtt tespedj 24/7?
2021. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

És mit csinálsz bent a melegben? Mert tanulni nem tanulsz. "Akarnák" 😕🙄 Akarnék. Úgy írjuk.

Mellesleg falevelet összesöpörni, fát vágni (hogy utána továbbra is bent ülj a melegben) , a szobádat rendben tartani alap dolog már ennyi idősen fiúként. Nyilván nem gyártósorra akar küldeni három műszakban iskola mellett.

2021. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
25%

"Mellesleg falevelet összesöpörni, fát vágni (hogy utána továbbra is bent ülj a melegben)"


Honnan tudod, hogy van kertjük és fával fűtenek?

2021. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
94%

Sztem annyi ebből a lecke, hogy vagy megtalálod a hivatásod, amibe magadtól, örömmel fektetsz bele időt és munkát, azért tanulsz, és végül felépítesz valamilyen jövőt - vagy marad a robotolás. Tizenhatévesen még épp időben vagy ehhez, és ha a szüleid is látják, hogy van jövőképed, akkor abban fognak támogatni.


Ami a konkrét esetet illeti: lehet, hogy ideje kimoccanni, egy kis élettapasztalat senkinek nem árt.

2021. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
Aztán 18 évesen azt fogja majd mondani, hogy menj és élj ahogy tudsz, amerre akarsz... Lehet jobb lesz megfogadni amit mond, biztos ami biztos.
2021. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!