Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék anyukámnak...

Mit vehetnék anyukámnak névnapjára?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz anyukám névnapja és ötletem sincs,hogy mit vehetnék neki.


41 éves.Szeret olvasni,leginkább tudatalattis könyveket.Szereti Müller Péter és Horváth Andrea könyveit.Az utóbbi 1-2 évben szinte mindig könyvet kapott valakitől,úgyhogy ezt most mellőzném:)

Ezenkívül szereti még az ilyen tudalattis zenét is.Ilyen relaxálós zenét már írtam neki egyszer.

Az ilyen dolgokat szereti leginkább.


Szereti a mécseseket,füstölőket.Füstölőnk és mécsestartónk van rengeteg,de apám ki nem állhatja úgyhogy csak akkor lehet füstölőzni ha ő nincs itthon.Az illatos gyertyákat sem szerti apám...



Először arra gondoltam,hogy keresek a neten meditációs cd-t és letöltöm,kiírom neki és sütök mellé sütit.Csak az a baj,hogy a munkahelyén fel szokták egymást köszönteni és ilyenkor mindig az ünnepelt visz sütit úgyhogy ő süt.És azt mondta,hogy úgy süt,hogy maradjon itthon is bőven,mert jönnek vendégek köszönteni majd anyumat...


Van valakinek ötlete,hogy mit adhatnék neki?

15/L


2010. szept. 6. 20:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és árban olyan 2000-2500Ft körül gondolom.
2010. szept. 6. 20:32
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ékszer, virág, ezek mindig bejönnek, ha esetleg a meditációs dolgokat idén kihagyod. És még az sem rossz ötlet ha mondjuk elmész a munkahelyére, és ott leped meg, és együtt jöttök haza.:)
2010. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te jobban ismered, hogy mi az amit nem tud megvenni magának és szeretne. Az enyém örülne egy szép táskának. Vehetsz neki szép szobanövényt (én most egy szobafenyőt szeretnék venni),ezüst ékszert is kaphatsz annyi pénzért. Illóolajokat, masszázsolajat is vehetsz neki, ha szereti az ilyesmit. De adhatsz neki saját készítésű gyertyát is (kreatív boltban kaphatóak a hozzávalók). Szép könyvjelzőt is készíthetsz neki..
2010. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!