Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukámnak a...

Mit vegyek anyukámnak a Névnapjára?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a névnapja,és meg szeretném lepni valami aprósággal. Néztem ma ékszereket,és találtam szép gyűrűt. De eszembe jutott,hogy valamelyik nap mondta,hogy látott egy karkötőt a H&M-be,ami tetszik neki nagyon.

Szerintetek az nagyon "gáz" hogy onnan veszek neki ékszert a névnapjára?

16/L


2010. szept. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gáz, főleg ha Ő azt szeretné.
2010. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz. Nem az ajándék értéke számit. Én egy szál virágnak is nagyon örülök, lényeg hogy eszükbe jutott a névnapom,és felköszöntöttek.
2010. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz:)

Főleg,hogy olyan ajándékról van szó,aminek biztos,hogy örülne!;)


Én is tanácstalan voltam.Anyukámnak most lesz a névnapja és egyszerűen semmi ötletem nem vol.Elmentem egy ajándékos boltba és láttam egy gyönyörű szép faliképet.Fa kerete van,és egy gyönyörű tájkép van benne.Fák,tó,az égbolt.Nagyon szép:) És a fa kerettel illik is a nappalihoz.Meglepődtem,amikor megtudtam,hogy csak 500Ft:)

Úgyhogy megvettem neki azt és veszek mellé egy bonbont.Idén ez lesz az ajándéka:D

15/L

2010. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bocipók ***** válasza:

Olyan dolgokat szoktam ajándékozni az ünnepelteknek, aminek szerintem örülnének, de tutira sajnálnák maguktól.

Én például legutoljára masszázsra fizettem be anyumat és nagyon örült neki mert még soha nem volt, annyira tetszett neki, hogy eldöntötte, ezentúl minden hónapban egyszer kényezteti magát.

Ha anyudnak a karkötő tetszett, de nem vette meg magának, biztos örülne neki.

2010. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül mondta,hogy tetszik neki az a karkötő.Felhívás keringőre.
2010. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!