Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok...

Mit tennétek ha a párotok teljesen máshogy viszonyulna a gyereketekhez mint a sajátjához?

Figyelt kérdés
Pl. az enyémnek megmondta ha betölti a 18-at, elköltözhet itthonról. Meg minek neki külön szoba most koleszos, ha kijárta a sulit, úgyis tiplizik itthonról. Meg még ezer ilyen dolog, ami bánt. Én meg úgy nevelem az övét mintha a sajátom lenne.
2010. szept. 6. 21:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
93%
Nálam az ilyen hozzáállás válóok lenne...
2010. szept. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%
Hát biztosan haragudnék. Örök balhé van ezen az én gyerekem te gyereked dolgon. Ne várd, hogy sajátjaként szeresse, mert nem a sajátja, de azért ezt nem kellene kimutatnia, én szóvá tenném neki biztosan.
2010. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
84%
Mint mindenki,leültetném és elbeszélgetnék vele én,hogy látom a helyzetet.
2010. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
84%

Hat mondd el neki hogy mennyire iszonyatosan bunko. Mondd el neki azt ami zavar es jegyezd meg hogy te bezzeg hogyan viszonyulsz a gyerekehez, te is elvarod ugyanazt.

Nagyon onzo faszi. Szedd rancba! A gyereked a fontosabb! Semmi esetre se turj el ilyesmit tovabbra. Ha nem kepes valtoztani, rugd ki a hitvany alakot!

Sok sikert!

2010. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
" A KOMMUNIKÁCIÓ minden jó kapcsolat alapja!"...szerintem is!
2010. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire "enyhítő körülmény" de megvesz neki is mindent amire szüksége van.
2010. szept. 6. 21:36
 7/43 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd rá a gyerekét és kényeztesd te is csak a sajátodat.
2010. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki többször is, megértette, igazat adott azt mondta változtatni fog, de nem nagyon sikerül neki.
2010. szept. 6. 21:37
 9/43 anonim ***** válasza:
Te a férfi vagy vagy a nő?
2010. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
2010. szept. 6. 21:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!