Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes bepróbálkoznom egy...

Érdemes bepróbálkoznom egy nőnél, ha évek óta bejön de nem tudom hogyan viszonyulna hozzám?

Figyelt kérdés

Évek óta azt jelenti h 5-6 éve kb. Nagyon bejön külsőre-belsőre, régebben sokat beszélgettünk mostanában csak látom néha, köszönünk egymásnak, mosoly, azt ennyi.

Úgy tudom nincs barátja, de nem tudom hogy mondjam el neki hogy mit csináljak? Mekkora égés ez így évek után? állítólag régebben tetszettem neki, de akkor barátnőm volt.

Most nem tudom h teszem e neki de mit tennétek a helyembe?

A telószáma nincs meg, közösségi oldalakon nincs fent.

Mit mondjak neki hogy ne legyen irtó ciki?

Van hagyjam a fenébe?


28Ffi

Kösz előre is minden hasznos választ!


2011. okt. 1. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ha én lennék a lány, örülnék ha elhívnál egy kávéra :D

de valószínű nem én vagyok :P

2011. okt. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van esélyed és ez bíztason !
2011. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem égő, mindenképpen érdemes próbálkoznod!

Ha tudsz valami hobbiról amit szeret, esetleg próbálkozhatsz azzal hogy szeretnél tőle tanácsot kérni mert tudod hogy ő valamennyire ért ehhez a dologhoz, vagy csak simán kérdezd meg nincs e kedve beszélgetni veled, mert régen olyan jókat beszélgettetek hát most így ennyi jut eszembe.. 29/N.

2011. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez vicces válasz volt :-)
2011. okt. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért tőlünk kérded? Te tudod, hog ymegéri-e annyira, hogy megpróbáld! Ezt döntsd el, hajrá!
2011. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha amúgy sincs vele kapcsolatod, akkor mit veszíthetsz? Próbáld meg, legfeljebb nem jön össze, aztán lehet tovább köszöngetni meg mosolyogni. Ha régebben tetszettél neki, de nem volt semmi, akkor az valószínűleg nem múlt el nyom nélkül. Szóval van esélyed. Ha nem próbálod meg, akkor viszont semmi esély.
2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

figyelj, az is lehet, hgy csak rád vár... Viszont az is lehet, hogy nem akar tőled semmit. Ez utóbbi esetben legalább majd elmondhatod, hogy te megpróbáltad, és utána szép lassan le tudod zárni magadban.

Ha nem lépsz semmit, akkor sose fogod megtudni, hogy mi lett volna ha....

Ráadásul most mindketten egyedül vagytok, úgyhogy könnyebb is lenne belevágni.

Ne várj addig amig újra párja lesz, vagy neked lesz újra párod, esetleg mindkettőtöknek...


Hívd el egy kávére, ebédelni vagy valami.Ha veled tart már az félsiker, utána meg majd kialakulnak a dolgok.

2011. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kulso, belso bejon, ha erte nem akkor kiert? Persze h probald meg ha esetleg nem jon ossze akkor mi van miert lenne ciki h tetszik neked? Ez egy normalis erzes , ami egy felott(ertelmes) embernek imponalo. Az egesz csak akkor ciki ha nem kellesz neki de megis erolteted.

Nyugodtan probald meg talalkozz vele ossze veletlenul:

Ezer eve nem lattalak, jol nezel ki, mi van veled... Van kedved osszefutni egy kavera/sorre monjuk holnap? Ha taliztok: tudtara kell adnod h tobbet akarsz egy baratsagnal: amit mondjuk megtehetsz azzal viszel neki egy szal voros rozsat(tudom nyalas de helyetted beszel, ha ez a gondod)v menjetek setalni kezenfogva. Ha nem talalkozik veled akkor hagyd a fenebe.

2011. okt. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne parázz ennyit,légy FÉRFI,hajrá!;)
2011. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a vörös rózsa elsőre sok, anélkül is sejteni fogja a dolgot:)

Különben én nem is értem, miért ne próbálnád meg. Mi azon a ciki, hogy tetszik?

Ha nem lépsz semmit, megbánod, mert sose tudod meg, nem lett-e volna belőle mégis valami.

Ha megpróbálod és nem sikerül, csak ugyanaz lesz, ami most van (legfeljebb más jut majd eszébe ha meglát, de akkor már úgyis mindegy).

2011. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!