Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meny megkeri anyost, hogy ne...

Meny megkeri anyost, hogy ne dohanyozzon skype kozben, mert meglatja a gyerek. Termeszetesen anyos nem dohanyzik gyerek elott szemelyesen. De skype kozben? Mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%

Miért bántja a gyermeket ha nagymama dohányzik?

Nem értem....

gondolom a gyermek nem cigizik:S

2010. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha a lakásban dohányzik az nem egészséges a családnak sem nemcsak a gyereknek.
2010. máj. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Dohányozzon.Szegény anyós,már néhány méterrel arréb sem gyujthat rá.Skypon keresztül nem jön át a füst.
2010. máj. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
gondolom a példamutatás miatt szeretnék hogy ne dohányozzon. szerintem a gyerek látni fog még millió más embert aki dohányzik. az én szüleim , nagyszüleim mind dohányoztak, eszembe sem jutott kipróbálni soha. nem ezen múlik. én ebből nem csinálnék ügyet.
2010. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdés után csodálkoztok,hogy"gonosz"az anyós?

Én anyós vagyok,de ahogy én sem szólok bele a fiatalok életébe,ahogy én sem akarom megváltoztatni a menyemet,így ezt fordítva is elvárom! Én mindig azt szoktam mondani,hogy ha 2 fiatal összeköti az életét,és családod alapítanak azt tegyék úgy ,hogy nekik jó legyen.Ne az én örömömre tegyék,ne az én életemet változtassák meg egy kisbabával...Ők élnek együtt,és nem velem együtt.Imádom a fiamat,de neki már új családja van.Ma a fiam a szemében az első helyen a felesége áll.(ha lesz gyermekük akkor persze az első a gyermek,majd a feleség) Én elfogadtam,hogy már más nő a fontos neki,és ez így van jól..Éljenek boldogan.DE KÜLÖN.Ne akarjon a menyecske az ő ízlésére megváltoztatni..Nem vagyunk egyformák,és valószínű,hogy nekem sem tetszene 1-2 dolog,és tuti biztos,hogy nekem is vannak rossz szokásaim,rigolyáim..

Én mondjuk nem dohányzom,de a saját lakásomban ha akarok akkor rágyújtok.Az én házamban az én szabályaim érvényesek,ahogy a fiatalok házában az ő szabályaik..

Miért baj,ha skypon keresztül dohányzik valaki? Attól még nem lesz rossz ember,és a gyerek nem attól fog bagózni,mert ezt látta a mamától..

Azért van egy határ amikor már piszkálódásnak tűnnek a dolgok,és ez annak tűnik...

2010. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb majd a szeme állásával lesz baj....


Már eleve hülyeség,ha valaki burokba akarja felnevelni a gyerekét.

Az meg érdekes szitu,ha gyereknek a messziről skpe-oló nagyi a példakép,nem a szülei...

2010. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Tessek??? Es mi a baj,ha latja a gyerek?

Ne csinaljatok mar ezt... ez tul megy a hataron...

Szerinted a gyerek hany embert lat naponta cigizni? Nekem a nagyszuleim/ szuleim cigiznek, de en nem, soha nem is dohanyoztam.

2010. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly kérdés? Bakker! Akkor ne vidd majd a gyerket oviba sem, mert lehet, hogy a daduska cigizik, ne puszild meg az apját, mert erkölcstelen, tévét se engedd, hogy nézzen, mert butít..Szegény anyós...na ilyenkor gondolom azt, hogy bőven el van túlozva ez a gonosz dög anyós téma.
2010. máj. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, segitenek kivulrol latni az eppen aktualis csaladi balhenkat.
2010. máj. 18. 15:11
 10/15 anonim ***** válasza:

Most te a menyecske vagy az anyós vagy?

Hozzáteszem,hogy ebben a kérdésben az anyós mellett állok,mert ez már durva! Tényleg nem csodálkozom,ha itt az anyós és a meny kapcsolata nem jó..Ezek után mi jön még?

ne vegyen levegőt,mert szuszog??és a gyerek hallja ???

Én az anyós helyében azért megmondanám a menyemnek,hogy a saját lakásában azt csinál amit akar,de az én lakásomban én vagyok az ÚR! Ha nem tetszik neki,el lehet költözni...

2010. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!