Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez menyire normális? Más is...

Ez menyire normális? Más is volt már így?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy, fél éve szétmentem a barátommal, azóta nem is nagyon voltam férfival. Két napja megismertem egy srácot, neten, mindketten bejövünk egymásnak és megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk. A probléma az, hogy nem merem elmondani anyáméknak, hogy találkozok valakivel. Nem tudom mit mondjak, hogy hova megyek és miért, de ha hazudok arra úgy is rájönnek. Nem arról van szó, hogy leszednék a fejemet, vagy hogy nem engednék meg hogy találkozzak valakivel. Csak egyszerűen olyan kellemetlennek tartom elmondani, hogy inkább hazudnék. Másrészt azért tartok attól, hogy kifigurázna anyám, valószínűleg az következne, hogy mindenki aki belép hozzánk, annak elmondja, ezzel inkább az a probléma, hogy hogyan mondja. Gúnyosan, és számomra megalázó módon közli ezt másokkal, kifiguráz, gúnyosan nevet ezen. Szóval nem merem elmondani, mert nekem kellemetlen, mert tartok a megalázottságtól. Szóval volt már valaki hasonló helyzetben?

19/L



2021. dec. 21. 11:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ne mondd el, 19 éves vagy...
2021. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell elmondanod, hogy kivel találkozol?!
2021. dec. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
Most akkor össze akarsz feküdni vele? Nekem az furcsa, nekem ahhoz szerelem kell. Ha nincs senkid, akkor gondolom, nem is szedsz tablettát. Simán terhes maradhatsz gumi mellett is, anélkül meg végképp.
2021. dec. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#3

Most ez honnan jött? Amúgy szedek tablettát, évek óta. Szóval köszi nem kell felvilágosítani. xd

2021. dec. 21. 11:19
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Akkor viszont nem értem a problémát! Bűn randizni???
2021. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom azért következtetett erre 3-as, mert csöppet furán fogalmazol...

("_azóta nem is nagyon voltam férfival._

Két napja megismertem egy srácot, neten, mindketten bejövünk egymásnak és megbeszéltük, hogy valamelyik nap találkozunk.")

2021. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

"Szia anya, megyek randira, majd jövök." Ha elkezd faggatni, nem válaszolsz semmire, de tényleg semmire. Majd akkor mesélsz bármit a srácról, ha ott tart a kapcsolat.

Nincs ebben szégyellnivaló, egy normális 19 éves lány vágyik kapcsolatra.

2021. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#6

Hát elnézést, ha ez ilyen nehezen értelmezhető.

2021. dec. 21. 11:26
 9/31 anonim ***** válasza:
95%

Roppant egyszerű, ilyenkor csak annyit kell mondani, hogy találkozód van egy barátoddal és ha megkérdezi kivel, mond azt, hogy még nem ismeri.


Nőlj fel!


Nem szükséges minden lépésedről beszámolni, de az persze lehet természetes, ha az egy lakásban élők kölcsönösen elmondják, hová mennek, kb mikmor jönnek, de ezt csak biztonsági okokból célszerű megtenni.

Amúgy meg semmilyen részletről nem vagy köteles beszámolni, főleg ha úgy látod, anyukád nem túl diszkrét.

(2 felnőtt gyerek anyukája, aki szintén elmondja, ha valahová elmegy, de azt nem, hogy kivel, miért találkozik és ez a gyerekeim felé sem elvárás)

2021. dec. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%

8

Nem nehezen értelmezhető, hanem az "azóta nem voltam férfival" ≠ a nem randiztammal, hanem azt jelenti, hogy nem dugtál...

2021. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!