Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire "normális...

Szerintetek mennyire "normális" ez?

Figyelt kérdés

A húgom nem rég szült. Voltam nemrég apukámnál Es a húgom is ott volt. A kisbabája elkezdett sírni (nyilván éhes volt) a húgom meg mindenki előtt megszoptatta. Nem arról van szó,hogy ne szoptassa, csak nekem elég furcsa, hogy a fiú testvére és az apja előtt szoptatja a babát.


F/27



2021. dec. 24. 19:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom, én is furcsán éreztem volna magam. :D


A fiú tesóimmal simán hugyoztunk együtt mondjuk, :D:D:D:D


Valahol azt érzi az ember, hogy ez magánügy, szóval szerintem sem kellett volna.

2021. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Az hogy nem vonult félre megszoptatni fura...
2021. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem teljesen normális.
2021. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
59%

Fura, de újabban divat. Engem speciel nőként zavar, és mondjanak bármit is a "szupermamik" a babának se jó ha szopatás közben háromfelé figyel, mert anyukában se szemérem, se minimális figyelem a kicsi felé, annyi se hogy nyugodt körülményeket biztosítson a gyereknek, mert pózolni kell...


A kedvencem mikor nyilvános helyen kidobja a csöcsét az anyuka, és fel van háborodva ha a csávók megnézetik a mellét...

2021. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
36%
Te hogyan oldanád meg a szoptatást? Tegye ruha alá vagy hogyan képzeled?
2021. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk elvonulok, és nem arról szólna hogy bámuljanak... alap. Plusz van olyan hogy szoptatókendő (jó ideje, de mindegy) Csak az parádézik, aki élvezi ha bámulják. Undorító erre használni a csecsemőt.
2021. dec. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
44%
Saját házában miért kéne elvonulnia? Semmi szégyen nincs a szoptatásban, sőt a mai világban még örülni is lehet neki, hogy nem tápszerrel eteti a babát. Itt nem a szoptatással van a gond, hanem azzal, aki nekiáll bámulni. A szopó baba amúgy is takarja a mellett valamennyire.
2021. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Nem tudom nekem azért fura. Inkább elvonulnék a gyerekemmel. Azért mégis "intim" pillanat a gyereked és közted. És nem a saját házában volt, hanem apukám lakásában. 2 ember alkalmazkodott 1 miatt. Apám és én is kimentünk a szobából.

2021. dec. 24. 20:18
 9/26 anonim ***** válasza:
20%
Én csak akkor vonulnek félre ha nagy mellem lenne, amúgy meg kit izgat.
2021. dec. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
Hát, most elképzeltem a szituációt és nekem meg ez hangzik bizarrul. Magára hagyni valakit amiatt, mert szoptatás idő van... Fura.
2021. dec. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!