Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetetek ez normális?...

Szerintetetek ez normális? Mit lehet tenni anyámmal?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve.

Anyumra a következők illenek:

Nem ad magára,nem fürfik minden nap,koszos,igénytelen.fogat is talán hetente ha mos és elnyomja a szájszagot rágóval de így is büdös.

kb.35 éves kora óta nincsen senkije undorodik a szex gondolatától is,.

Én próbálok normális lenni 20 éves vagyok,összeköltöztem párommal már 2 éve együtt élünk,elis jegyzett,párom is próbál normálisan viszonyulni az anyósához,soha nem bántotta meg.

Anyám nem birja elfogadni ,hogy van valakim.ha lemegyek hozzá hozza a takaróját,pedig van külön ágya,befekszik hozzám pucéran,és azt hiszi ez igy van rendben.és néha simogat is.Van egy lakásunk,amiben énis tulajdonos vagyok de nem engedi hogy leköltözzünk mert párom is jönne és mindenféle hülye kifogást talál ki,pedig párom éve rendesen dolgozik.De anyám annak örülne ha én egyedül visszaköltöznék és éldegélnék vele meg simogatnám.Amikor beszélni próbálok vele ordibál velem,és én vagyok a rossz,azthiszi az ő viselkedése a jó.4 órákat alszik egy nap van amikor ugy elalszik hogy már észre sem veszi.ingerült de nyugtatót nem akar szedni.a Lakás ahova leszeretnénk költözni párommal,áll üresen anyám felköltözött a testvéréhez és ott lakik.És így sem enged oda minket lakni,a lakás pusztul le megy tönkre dohosodik de azthiszi nincs semmi baja.Na még sok más dolog is van de ennyit szerintem elég volt róla olvasni.Ti mit tennétek?És hogyan érnétek el nála,hogy az a normális ha én párommal alszok?Szeretnénk leköltözni ,1.hogy ne menjen tönkre az örökségem.2,hogy tudjunk gyüjteni az esküvőre és a gyerekre!


2011. jún. 29. 11:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mentálisan kicsit sérültnek tűnik, főleg amiatt, hogy ennyire elhanyagolja a tisztálkodást, és hogy meztelenül befekszik melléd (??) és simogat (???!!)
2011. jún. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
15 évesen szült anyukád? Nem is volt élete, persze, hogy megkattant. Nem tudom, gondolom beszélni nem lehet vele. De elég durva sztori.
2011. jún. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Pucéran befekszik melléd, és simogat?OMG

Ha jól veszem ki, akkor fiú vagy.Mert hogy az írásodból nem egyértelmű.

Anyád hány éves?Valami mentális baja lehet, ezt én nem hagynám, vagy doki kell, de azonnal, vagy valami kórházi kezelés.

2011. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Ki írta, hogy 15 évesen szülte???35 éves kora óta nem ad magára, azt írta.
2011. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Ja, jól van na, én is félrenézhetem. Attól még lökött a nő.
2011. jún. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz, nagyon nem normális!
2011. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
csak azt írta hogy 35 éves kora ÓTA
2011. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj el a testvéréhez (ha ő normális) beszélj vele is. Ha van rá lehetőség, akkor vegyél neki pár új ruhát, olcsóbb parfümöt, és tusfürdőt. Ne haragudj, és tudom hogy rosszul esik, de szerintem valami nincs rendben a fejével. Egy pszichológust is felkereshetsz, és ha nem akar anyukád orvoshoz menni, akkor az orvostól kérj tanácsot. Ülj le vele beszélgetni, nem baj ha kiabál, úgysem annak a hangját hallják meg aki nagyobbat ordít, hanem aki igazabbat szól. A párodról csak pozitív dolgokat mesélj, de azért igazakat, és ne annyira hogy azzal jöjjön elő hogy a párod a ,,tökéletes". Találkozz anyukáddal többet, hogy tudja, attól hogy össze szeretnél költözni a barátoddal, még nem azt jelenti, hogy őt elfelejtetted. Szervezzetek közös programokat, és igazodj te anyukádhoz, ha ő nem tud.
2011. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A kérdező lány, ez kiderül az írásából.

Nekem az szúrt szemet, hogy volt egy fordulópont, amióta ilyen az anyja. Nem érte akkor valami megrázkódtatás? Esetleg egy szerelmi csalódást nem tudott feldolgozni?


Bár a rosszkedv nem magyarázza az erotikus töltetű anya-lánya interakciót...

2011. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az örökségeden ha nincs holtig tartó haszonélvezeti joga anyudnak akkor kötelezheted hogy kifizessen belőle (vagy Te őt) vagy eladásra! Egy olyan ingatlan amivel nem foglalkoznak évi 1 milliót és romolhat az értéke!


Anyukád egy elkeseredett nő! Ezt általában Te egyedül nem tudnád megoldani csak egy férfi... Ebben nem tudok tanácsot adni! Ha nme akar talpra állni nem is fog tudni... (Ne haragudj de igazából érdekelne, hogy szerinted mivel Te ismered egyedül anyukádat nem mi, a simogatásának és a meztelenkedésének következménye lenne szerinted? Vagy neki ez teljesen így jó és meztelenkedik-e tesója elött is? Tehát ennyire naturalista vagy ez neked szól???)

2011. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!