Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan toltitek a karacsonyt?

Aniko49 kérdése:

Hogyan toltitek a karacsonyt?

Figyelt kérdés
Boldog karacsonyt mindenkinek!

2021. dec. 24. 21:11
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%
Hétfő óta beteg vagyok, így ma nem tudtam senkihez utazni. Szerdán autóbalesetünk volt, így csak ma délelőtt vettem ajándékot. Párom beígérte a kaját, ő meglep, jelenleg még nem ettem. Félig velem csináltatta meg és majd köretet is én csináljak.. A fát is ímmel-ámmal díszítette, én raktam rendbe a lakást. Egyedül sütöttem és pakoltam. A család fel se veszi a telefont, annyit nem írtak hogy basszam meg, de haj de várnak vasárnap. Szóval az az igazság, hogy jelenleg a fa.om kivan mindenkivel! :(
2021. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
34%
Gondolkozva azon, hogy akarom e a jövő évet...
2021. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül ma, pihizek, holnaptól melo
2021. dec. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%
Most egyedül, de délután családi ünneplés volt. De én nem érzem rosszul magam egyedül se, máskor se.
2021. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Tisztelt es kedves 9 es oszinten nem irigylem!Boldog karacsonyt es oszinten kivanom az egesz csaladjanak a jobbulast!
2021. dec. 24. 22:50
 16/36 A kérdező kommentje:
Tisztelettel koszonom mindenkinek a valaszat-tovabra is fogadok valaszokat tokeletes karacsony csak ritkan adatik meg az meber eleteben.Orvendek tisztelt 14 es en se erzem rosszul magam egyedul ,a baj csak az hogy 26 an jonnek a gyermekeim keso ejjelig szeretnek dumalni ez kb 3-4 es en 6 ra kell menjek dolgozni -jobb szerettem volna ma ejjel fenn lenni 3-4 ig mert holnap alhatok de mar 27 nem.
2021. dec. 24. 22:54
 17/36 A kérdező kommentje:
Kedves 11 es legalabb itt kipanaszkodhatta magat.
2021. dec. 24. 22:55
 18/36 A kérdező kommentje:
Kedves 12 es eszebe ne jusson!Nkem is voltak kutya nehez eveim regebben de semmi se tart orokke se a jo se a rossz!
2021. dec. 24. 22:56
 19/36 anonim ***** válasza:
85%
Boldog karácsonyt! A férjemmel karácsonyozom. Sűrű napunk volt. Kora reggel tesztelni voltunk, mert a férjem vasárnap utazik vissza Angliába. Utána találkoztunk egy baráttal, aki Németországból jött éppen haza. Délután főztünk, vacsiztunk, majd lőttünk pár közös fényképet, aztán karaokeztunk, videora vettük és jókat röhögtünk magunkon. Most a telefonunkon lógunk, miközben a tv-ben megy a Pretty Woman.🙂🙂🙂
2021. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Kedves 19 es ti meg a gondtalan parkapcsolat elso fazisaban vagytok-kivanom maradjatok igy a gyemantlakodalmatokon is(70 evi hazassag utan)!
2021. dec. 24. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!