Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy meg akarja a...

Normális, hogy meg akarja a családom tiltani, hogy a karácsonyfánkról készült képpel kívánjak boldog karácsonyt, az ismerőseimnek?

Figyelt kérdés

Szerintük kb. halálos bűn, hogy ki akarom posztolni a fát facebookra, mert az nem kell, meg minek stb.

És amikor érvelnék, hogy elfogadom, hogy ők nem szeretnének ilyet kirakni, én elfogadom őket. De ők is fogadjanak el, csak lehurrognak, és nem állnak le értelmes emberként vitázni velem, és tőlem is azt várják el, hogy fogjam be. 28/F



2021. dec. 23. 18:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

És nem élünk olyan házban, vagy nem olyan a karácsonyfánk, amit szégyellni kellene. És senki privát adatai nincsenek rajta, hogy értelmesen érvelni lehessen ellene, hogy miért ne.

Anyám, és öcséim mondják ezt!

2021. dec. 23. 18:24
 2/19 anonim válasza:
74%
Nem. Ez így ebben a formában nem normális. Ez inkább már üldözési mánia náluk
2021. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha úgy posztolom ki, hogy ismerősök, kivéve, akkor a rá kapott lájkokat, és kommenteket a közös ismerősöktől ők látják, vagy nem?
2021. dec. 23. 18:31
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Jezusom, jobb dolgotok nincs karacsonykor? 28 evesen lehetne sajat hazad, es sajat fad, aztan nem szolnanak bele anyadek. :D
2021. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért olyan fontos kiposztolni? Hidd el, senkit nem érdekel a karácsonyfád.
2021. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az az öcsém is itt van most, akinek van sajátja. Remélem, hogy egyszer nekem is lesz, de nem sikerült olyan jól az életem indítása.
2021. dec. 23. 18:41
 7/19 anonim ***** válasza:
41%
Bárcsak ez lenne a legnagyobb bajom... Nekem még fám sincs b+
2021. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Micsoda támogató kommentek...


Posztold ki, ők nem fogják látni, ha úgy állítod be.

2021. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem igazuk van. A ti lakásotok az a ti privát szférátok, ha ennyire teregetni akarsz, akkor tegyél ki képet magadról alsógatyában.
2021. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát bakker a karácsonyfát posztolnád ki, nem a fehérneműs fiókot. Szerintem oszd meg nyugodtan. 🙂 Törölni úgyse tudják, max hisztikéznek rajta. De 28 évesen ennyi konfliktust már simán bevállalsz. Ugye?! 😉
2021. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!