Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyanok itt, akiknél...

Vannak olyanok itt, akiknél már elkezdődtek a karácsonyi családi, rokoni viták, veszekedések, nézeteltérések a különféle okok (egyéni életfelfogás, beállítottság, családi állapot, szingliség, politikai nézet stb) miatt?

Figyelt kérdés
Idén ugyan nem töltöm a tág rokoni körrel (15+ fő) a karácsonyt a járvány miatt, de mindig eszembe jut, hogy bármennyire is ünnepélyes volt karácsonykor a hangulat, mindig voltak veszekedések a családtagok, rokonok között a politika, vallási meggyőződés, gazdaság, falusi pletykák, új barátnő, házasság/esküvő stb miatt.

2021. dec. 24. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Hála Istennek, toleránsak vagyunk.

A pártállás másodlagos, sőt, nem számít.

2021. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Sosem vesztem még össze senkivel karácsonykor. Ma itthon vagyunk a gyerekekkel és a férjemmel, holnap jön a tágabb család hozzánk (csak a mi nappalinkban férünk el kényelmesen 15-en + imádok sütni-főzni).
2021. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mióta saját családom van, meg soha nem fordult elő karácsonykor veszekedes. Mondjuk máskor se nagyon, mert a megbeszéles híve vagyunk, plusz tiszteletben tartjuk a másik véleményet, nem kötünk bele.

Neki az a véleménye, nekem meg az. Ez sose vita téma.


Amikor gyerek voltam, sose telt el ünnep veszekedés és sírás nélkül apám alkohoizmusa miatt.

Nehéz ünnepek voltak lelkileg... Pedig mennyire szerettem apámat, te jó ég... Sajnos a pia mindent elrontott.


Mi nem iszunk egyáltalán.

2021. dec. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
95%
Csak a szokásos... Minden évben. Szerencsére még idén nem volt vita
2021. dec. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül vagyok! Magammal meg nem vitázok. 😂😂😂 Majd jönnek a lányaim velük se szoktam.
2021. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Politika, vallás, fizetés, káromkodás meg ilyenek tabuk, mindenki betartja.
2021. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Rokonok sincsenek itt nem is jönnek szerencsére
2021. dec. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem volt vita karácsonykor nálunk...


Tudod, a szeretet ünnepe 😉

2021. dec. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk mindig van vita...ma is. Tavaly is volt. Ez van.
2021. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
4 év óta először volt most igazi békés karácsony, nagyon örültem ennek, igazán vágytam rá! Ma letudtuk az egész rokonságot egyben, kis család vagyunk, szóval veszekedésre mostmár nincs lehetőség. Boldog karácsonyt mindenkinek!
2021. dec. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!