Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok, ugye nem...

Kérlek mondjátok, ugye nem csak én nem szeretem az ilyen nagy családi "összejöveteleket" karácsonykor?

Figyelt kérdés
Jó lenne amúgy, de vannak olyan emberek is itt, akiket nem szívlelek igazán.. Tök erőltetett az egész, alig várom vége legyen ennek... :-$

2021. dec. 25. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként is utàltam. Előtte utàna veszekedés.
2021. dec. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
A családi ebéd/vacsora előtt mindenki összeveszik mindenkivel. ( Késés, nincs kész a kaja, nem takarítottál ki, miért nem öltöztél még fel, be van csomagolva az ajándék? ) Mindig ugyanaz a téma: választás, migránsok, családi botrány
2021. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont nagyon szeretem, de mi idén nem utazhattunk.


Üdv,

Judit Hollandiából

2021. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vagyok vele, hogy nem véletlenül nem találkozok velük év közben, felesleges a karácsony címszó alatt megtartanom ezeket a megjátszott találkozókat. Én is minden ilyen alól próbálok kibújni, már gyerekkorom óta utálom a jópofizást. Nekem sokkal jobb lenne egy olyan karácsony, ahol csak pihenhetek.
2021. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Na én idén nem is mentem emiatt.
2021. dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
26%
Komolyan nehezedre esik évente egyszer megjelenni egy családi találkozón? Én például nagyon várni szoktam, mert ritkán találkozom a távoli rokonaimmal, ilyen ünnepekkor szoktunk összejönni, és talán nyáron, és ennyi. És komolyan nálatok is évente egyszer van ilyen, és nehezedre esik kibírni?
2021. dec. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a rokonokat, sokat találkozunk, karácsonykor meg főleg örülök, ha látom őket. Viszont ez nekünk csak a nagyszülőket, unokatestvéreket, nagynéniket/nagybácsikat takar, szóval nem visszük túlzásba. Plussz mi nem konkrétan Szent estén, hanem az ünnepek előtt vagy után futunk össze, tehát szigorúan véve nem együtt karácsonyozunk.
2021. dec. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk annyira utálja mindenki, hogy nincs is. Nem tartjuk a kapcsolatot a nagynénikkel, unokatesókkal se, nagyon álságosnak érezném a szeretet ünnepén a nagy összeülést, a kínos kérdéseket. És igen, nehezemre esne jól érezni magam olyan emberekkel, akiket nem hogy nem szeretek, de nem is ismerek.
2021. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
10. Szerencsére igen. Fiatalon jöttünk össze. Már nagyon régen együtt élünk, lehet emiatt. 8
2021. dec. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem. Nem utálom a családomat, meg nincsenek is komolyabb konfliktusok. De introvertált vagyok, ráadásul olyan életet élek, amit nem tudnak beilleszteni a saját értékrendükbe sehogy. Így se beszélgetni nem tudunk, se megérteni, elfogadni ami velem van.
2021. dec. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!