Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok, ugye nem...

Kérlek mondjátok, ugye nem csak én nem szeretem az ilyen nagy családi "összejöveteleket" karácsonykor?

Figyelt kérdés
Jó lenne amúgy, de vannak olyan emberek is itt, akiket nem szívlelek igazán.. Tök erőltetett az egész, alig várom vége legyen ennek... :-$

2021. dec. 25. 13:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Utálnám, ha lenne, de nem is tartunk ilyen összejöveteleket.
2021. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én is utálom, mondjuk szerencsére nem is megyünk semerre idén.
2021. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem. Csak a fèrjem kedvèèrt megyek, őt kísèrem el az anyja fèle vacsira meg ajándèkozós mizériára mert őt nem akarom megbántani. A nemlètező pèniszem van tele az egèsszel hogy minden szenteste napján utazgassak ide- oda. Sógornőmet( amelyik szintén oda jár ilyenkor) nagyon nem kedvelem, amennyire lehet kerülöm a vele való kontaktust, ès alig várom, hogy vègre hazajöjjünk a fèrjemmel, akkor kezdődik az igazi karácsonyunk kettesben.
2021. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nekem nincs családom,gondolok itt nagyszülőkre,apa,anya..

Nagyon fiatalon,sorba veszítettem el mindenkit 3 év alatt,testvér,szülők,mama,tata,végül 15 éves koromra senkim sem maradt(nem sajnáltatni akarom magam,senki ne értse félre,azóta szép életem van,férj család)

Annyira szerettem volna mindig,ha össze tudna ülni újra a család,ugy ahogy régen.

Hogy bár akkor mindenki együtt van,és ha nem is a legdrágább eteleket esszük ,de bár újra együtt a családi asztalnál.

Mit megnem adnék ,így 15 éves fejjel :)

Legyetek hálásak emberek..

Soha nem tudhatjátok mikor lesz a szeretteitekkel az utolsó karácsonyotok.

Gondolkozzatok el,bár évente azt a pár órát.

Mai világba mindenki rohan,siet,és sajnos mindenki késő jön rá mindenre,aztán bánhassuk a dolgokat,és bánni is fogjuk

2022. jan. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
25*éves fejjel.
2022. jan. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Oke beulhetsz a helyemre.Ha utesvaltas van csak haritok. Alkoholista fater es fel cigo csalad.
2022. jan. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Én szeretném a csaladi összejöveteleket, ha nem a büdös f.szba rendeznék meg mindig, ahova én akár szakadó esőbe is másszak ki.
2022. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!