Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy érzem...

Mit tegyek ha úgy érzem elrontottam az életem?

Figyelt kérdés

Azt még most kijelentem hogy tisztában vagyok vele hogy nem így kellett volna tennem és így jártam ha ennyire ostoba voltam. De érdekelne ki hogy reagálna különböző dolgokra.


Igazából a szüleimtől elvettek kicsiként és nevelőszülőknél nőttem fel. Időközben 19 évesen össze jöttem egy fiúval. Akivel meg ma is együtt vagyok. Vagyis.. mar a férjem. Mivel q nevelőszüleimtől elkellett költöznöm így a párom mondta költözzek oda hozzájuk. Az ő szüleihez. Úgy tettem. Akkor még jó volt a kapcsolat velük. De időközben megromlott valami. Nem rég megszületett az első gyerekünk. És olyan szinten megváltoztak mindannyian hogy hihetetlen. Az anyja nem mondja ki de a célzásokból adódóan tudom hogy gyűlöl és utal pedig nem tettem ellene semmi rosszat sem. Az apja kb ugyanez. A férjem még ezt nem látja "jajj hát csak beképzeled " és fáj hogy mikor mondom menjünk el albérletbe vagy az a reakció hogy kell a pénz a felújítandó házunkra vagy hogy mivel mindenki haragszik rám ezért valoszinu velem van a gond. Pedig igyekszem úgy viselkedni hogy megfeleljek de anyós beképzel dolgokat. Van amikor olyat rám kiabál ami nem is valós. Pl volt valami amiért leszidott pedig nem is én csináltam, és mikor mondtam neki hogy nem én voltam akkor elkezd ordibálni hogy mit sértődök meg minden sz.ron . De amúgy normális hangnemben közöltem vele. Tényleg úgy érzem egy kanál vízben megtudna folytatni de mikor mondom hogy elmegyünk innen albérletbe akkor meg nem érti hogy miért.. és hogy én csak menekülök. Szerinte tiszteletlen vagyok még kioktatom őt. Pedig sosem.tettem. volt rá példa hogy elmondtam hogy én mit hogy szoktam vagy a gyerekemet hogy altatom stb akkor én őt kioktatom. És igen volt egy kicsit durva beszólásom. Mikor nyaggatott a keresztelő miatt, nem tudjuk mikor lesz de 0-24ben ezt kellett tőle hallgatni és megválaszoltam neki hogy mi azt majd tudjuk mikor lesz megkeresztelve a gyerek. Ennyi. Több "bunkó " megjegyzésem nem.volt hogy ő szívből utaljon . Maximum úgy hogy oda képzeli. Mert olyanokat lát és gondol ami nem valós. Többször megalázott csaladtagok előtt és én erre most jöttem rá hogy életem végéig ezt kellesz hallgatnom hisz itt nem messze vettünk tőle házat... de már nincs mit tenni. Félek ha itt hagynám őket akkor elvennék tőlem a gyerekem mivel kicsit tulon túl is szeretik. szeressék de néha túlzásba esnek.. tudnék sorolni dolgokat de ez most lényegtelen. A párom egyszer mellettem van egyszer ellenem és nem tudom hova tenni ezt. Ha 6 év alatt nem sikerült megszerettetnem magam velük akkor már ezek után sem fognak szeretni. És belegondolva hogy életem végéig ez az élet vár rám... szörnyű:( én ezt nem akarom...


2022. jan. 1. 11:31
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
41%
A 9-es tipikus .... Ha két agyatlan liba veszekszik, csak egy férfi lehet a hibás. Ki más?
2022. jan. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
60%
11- bubi, itt nem két egyenrangú nő veszekszik, ezért van a férjnek felelőssége
2022. jan. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
85%
"A párom egyszer mellettem van egyszer ellenem" Ezt a kérdező írja. A férfi mit tud mást tenni? Nekem 3 húgom van. Egyiknek sem adok sose igazat. Egyszerűen mindig vitában állnak valami más női élőlénnyel.
2022. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
88%
Az megint egy más helyzet, a húgaid egyenrangúak.
2022. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki egyenrangú. Vagy te másként véled?
2022. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Egy feleség nem gondolhat egyenrangúként az anyósára, nincs olyan helyzetben, sajnos. Még ha amúgy, igen: mindenki egyenrangú is. De mindegy, nem akarlak meggyőzni, még az is lehet, hogy nincs igazam, csak a kérdezőnek akarok segíteni, ahogy én tudok.
2022. jan. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
87%
Majd a saját házából lesz egyenrangú. Anyós nem tiszteli anyai mivoltában, de mondjuk ne szüljön az ő házába, és akkor nem lesz ilyen.
2022. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az a baj hogy rosszabb passzban vagy. Ezt hasznàlja ki a csalàdod.
2022. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
78%

Első dolog lenézett vagy mert ott nöttél fel ahol.Ebből ki indulva nyeregben érzik az anyósodék magukat mert nincs senkid aki melléd áll és védelmébe vesz.(Ezt majd kőkeményen meg kel tanulnod kultúrált módon.)

Szihólógushoz nem neked hanem az anyósodnak kel mennie mert nem tudja elfogadni azt hogy a fia felnött családos ember (Külön család vagytok)Nagy hiba hogy oda költöztél

Tanuld meg hogy külön a legjobb a leg egészségesebb!

Hogy a férjed nem áll melléd hiba.Ez nem aszt jelenti el kéne küldeni az anyát a melegebbre de a határt már rég meg kellett volna húzni!

Ha valaki jó indulatulag tanácsot akar adni meghallgatja az ember de a tanàcsadónak tisztelnie kel a másik fél szabad akaratát

A tanácsom minél elöbb a külön lakás

Ha a ti házatok túl közelinek bizonyul azt el lehet adni és kiszemelni egy távolabbi hejet

Arra még csak anyít hogy menekülsz

Jogod van nyugalomban êlned nem szülök kênye kedvére

Magába nézhetne a mama mielött ilyen kijelentést tesz.

Te meg mond meg ahol téged nem szeretnek oda neked nem kel menni és főként nem ott tartózkodni a fiúk meg nem az ő tulajdonuk!

2022. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

A férjemmel próbálom ezt megbeszelni de sajnos mindig veszekedés a vége. Ő neki is rossz hogy nem tudja kinek adjon igazat. Meg Ő az a típus akinek a megjegyzések egyik fülén be másikon ki. Mindig ezt mondja nekem. De én nem tudom csak így elengedni dolgokat. Nem is kértem sosem hogy az anyja ellen legyen. Sosem. Ahogy az anyja sem ellenem. De jól esne ha ki állna mellettem.

Azért is gondoltam itt hátha kapok valami tanácsot. De sokszor veszekszunk ezekmiatt a dolgok miatt.. mintha kezdene rá menni a házasságunk.. mondtam már neki azt is hogy elmegyek a gyerekünkkel messzire és nem hiszi el. Szívem szerint mennék. De nem egyszerű kilépni. És elég szomorú hogy ilyenen kell gondolkodnom.

Igen szülés óta sokat változtam. Szó kimondo lettem. Ez baj ? Ha pl szólok hogy a fél éves gyerekem ne tegyék a tv elé és már csak azért is oda teszik. Akkor lehet hogy van jogom szólni. Nem ? Vagy bármi más ami a gyerekemről szól.

Állandóan csapkodás és örjöngés megy . És a családból már többen is panaszkodtak rá hogy milyen mogorva lett. Egyértelmű hogy szembesítés esetén senki sem szólna egy szot sem. Ezért nem is nagyon akarnám ezt a dolgot felhozni. És igen velem is van baj mint lelkileg mint viselkedésileg de az a különbség hkgy én ezt be ismerem. Míg ő soha sem.fogja. és most olyan szánalmasnak érzem a kis életem pedig itt a gyermekem akit úgy imádom és miatta tűrök el mindent is. Nagyon félek hogy elvennék tőlem mert szinte betegesnek mondható ez a szeretet. Szerintem. És több ember az egy ember ellen.. hát mit ne mondjak. Szerintem lenne esély rá hogy elvegyék tőlem a gyermekem. Mármint az én szavam mellett szerintem talán a férjem lenne. De ha itt hagynám őket kitudja mi lenne. De addig míg itt maradok sajnos ő sem fogja komolyan venni hogy mennyire bánt engem. Vagy tudja csak nem akar vele törődni. Nem tudom. :( nem tudom mitévő legyek. Egyszerű mondani hogy lépjek le menjek el pszichológushoz stb de ez nem ilyen könnyű

2022. jan. 1. 14:59
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!