Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól van az úgy,...

Szerintetek jól van az úgy, ha mindenki terhesen kihasznál, rosszat akar nekem, tönkretesz???

Figyelt kérdés
Eljutottam arra a pontra, hogy ezt valahova le kell írnom, mert itt van lehetőség anonim posztolásra. Amúgy is szét szednek, alaptalanul mert nekem van igazam. Lassan 6 hónapos terhes vagyok, de szikrányi segítséget, jó szót nem kapok senkitől, a férjemen kívül. Családja őt nem szereti, nem kedvenc gyerek, ahogy én se voltam az csak a kistesó volt a szent... Mai napig így van. Ha szóvá teszi, ő a szemét, holott ő tart el mindenkit, szüleit tesoját plusz engem mert itthon kell lennem veszélyeztetett terhes vagyok. Kapok én is elég támadást, ő is, barátok alig vannak már, mindenki kimutatta milyen ember is valójában. Dolgozik 4-5 helyen, szombat vasárnapja nincs és mégis ő van basztatva. Bocsánat ez így van szó szerint :( ma kiakadtam mert látom mit művel velünk a környezetünk, szóvá tettem, hát még nagyobb rohadékok lettünk, azaz közellenségek lassan, csak azért mert megmondjuk a frankot, kiállunk magunkért .. én sajnos senkire nem számíthatok, apukám már nincs , idén elment 😢 Anyum nem hallgat meg annyit mond mindig nem az ő baja neki is van elég, igazából sose éreztem hogy valaha is érdekeltem volna. Nagyszüleim vannak még szerencsére velük beszélek, inkább Mamámmal, Papám nem lát és nem hall menni alig bír, 85 éves rettegek attól hogy elvesztem őket. Itt vagyok terhesen a férjemmel, náluk lakunk de költöznénk ha lenne miből meg hova. Szóval elég gáz a helyzet, mindenki azon munkálkodik, hogy minket össze ugrasszon. Senkinek nem tetszett az hogy lett valakije, felesége, hogy jön a baba, persze mert így nem tudják le húzni mert saját családja lesz. De ez milyen ??? Nem normális dolog, nem tudunk sehova menni mert hát persze ilyenkor le se sz*r minket senki. Hát igen ezt gondoltam. Nem tudom mit kéne tennünk, nem fogok be csicskulni senkinek az biztos, de idegeskedni se akarok a baba miatt. Segítség meg abszolút nincs, egyedül oldom meg minden gondomat, férjem dolgozik minden nap, sokszor éjjel jön haza reggel 6 tol. Egyik helyen végez, megy máshova. Van egy hivatalos melohelye, utána maszek melok. nem akarom hogy mások miatt köztünk minden tönkre menjen 😢 az ő családjára nem lehet számítani, ahogy részemről se senkire. Magunk vagyunk az ajtót egyébként ránk se nyitja senki. Jószívű emberek vagyunk mindenkin segítettünk ünnepek alatt, főtt kajával is a nálunk szegényebb embereknek is. Csak egy kis empátiát kértünk, meg azt hogy más is szálljon bele a közös költségekbe. Tudom itt is lesz aki támadni fog, erre már fel vagyok készülve, mondván hozzá edződtem. Köszönöm hogy leírhattam ha tanácsot kapnék megköszönném.

2022. jan. 5. 20:11
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
34%
Nehéz helyzet, kitartást.
2022. jan. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
93%

Na akkor most szedjétek össze magatokat és mondjatok nemet!

Maradjunk annyiban, hogy az ilyen család, nem család. Undorítóan viselkednek, élésködnek rajtatok. Legyen vége, álljatok a sarkatokra! Nektek is külön család lesz, ahol mintacsalád módjára boldogan élhetnétek és a párodnak is lenne ideje a gyermekre és Rád.

Vagy maradtok így, idővel szétszednek benneteket és nyomorúságos életetek lesz.


Válasszatok melyiket akarjátok!

(Segítek: dobjátok az ilyen embereket ki az életetekből, válasszátok a boldogságot, könyörgöm!)

2022. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan meg kell oldani a külön költözést és mindenki legyen a maga kasszáján. Onnantól te ugyanugy magad csinálsz mindent, csak nem eszed a kefét az ideg miatt.
2022. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
95%

Ne haragudj, kérdező, de mit vársz?


Megérdemled te is, ha egy ilyen hülye emberrel vállalsz gyereket, aki eltartja a sok ingyenélőt.


Miért nem függetlenedtetek tőlük a gyerekvállalás előtt? Na mibe fogadjunk, hogy ti laktok náluk és odaszülsz...

2022. jan. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%
Ki kötelezi rá a férjed, hogy tartsa el őket? Hogy van olyan kevés eszetek, hogy még gyereket is vállaltok ilyen helyzetbe, szenvedjen ott ő is veletek, ennyire lesz*rjátok a saját utódjaitokat?
2022. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagytok. De sajnos nehéz jó tanácsot írni, mert ugye a családját nem választhatja meg az ember. Sosem értettem az ilyen mérgező embereket. Régen nekem is volt egy olyan kapcsolatom, amiben az akkori párom szülei szó szerint utáltak, pedig nem adtam rá okot. Ők ilyen rosszindulatúak voltak, a fiúkat sem kedvelték. Rendszerint lehúzták, szinte az egész fizetését elvették. Aztán jöttem én és úgy döntöttünk, elköltözünk. Ez persze nem tetszett nekik, mert nem tudták tőle elvenni a pénzét és nem tudták csicskáztatni a ház körüli munkákban. Mindig azon ügyködtek, hogy összeugrasszanak minket, és lejárassanak engem. Nem voltunk sokáig együtt (nem a szülők miatt, hanem mert mégsem működött a dolog). Csak azt tudom írni hogy ne tartsátok velük a kapcsolatot. Inkább ne kapjatok segítséget tőlük, ha csak ártanak nektek.
2022. jan. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%

De ha tudtad hogy ilyen szar a helyzet,mi a fenének estél teherbe ott?! Miért nem költöztetek elöbb külön, s utána jöhet a baba!

Ez csak rosszabb lesz igy, ez tuti!

Szedjétek össze magatokat és költözettek el,most!!!!

2022. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Nem is tudtunk volna sehova menni, dolgoztam ugyan előtte, de volt főnököm fizetéskor folyton lelépett, persze lóvé sehol :( egyszer aztán elkaptam mondom szeretném a fizetésem, akkor derült ki be se voltam jelentve soha a tb m se ment... Perelni se tudtam papírok nélkül kamera meg nem volt. Ez az egyik fele. Egyhelyben toporgunk, semmit N találunk ahová el tudnánk menni, annyi kauciót hirtelen nem tudnánk fizetni, ház esélytelen. Szeretem imádom, mert nyilván tudom mi ez, velem is ez a helyzet, folyton mindenki csak elvett tőlem, ahogy tőle, kapni semmit, nagy lóf*szt... 😢 Rohadtul nem egyszerű, lelkileg padló alatt vagyok 8 méterrel. Dokihoz járok, kell a pénz, gyógyszerek, vitaminok egy, ilyen alkalom több mint 30 ezer, sztk felejtős a tavalyi műhiba miatt meghalt a fiunk és ugyanúgy meg kellett szülnöm mint mások az élő gyereküket a lelkem meghalt azóta 😭😭😭🖤
2022. jan. 5. 21:09
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszüleidhez nem mehettek? Csak legalább 1-2 hónapra, hogy albérlet kauciójára összespóroljatok, hogy a baba az új helyre szülessen. Férjed mit mond, hogy viselkedik a szüleivel, miért hagyja, hogy ő tartson el mindenkit? Nem értem, így hogy vállalhattatok gyereket, gyakorlatilag a semmire. Megtakarításotok nincs, hogy megéljetek, a férjednek 4-5 munkája van. Nincs senkid, gyakorlatilag egyedül fogod nevelni...elképzelni se tudod még, milyen nehéz lesz. Pláne, ha megszülsz anyósékhoz, és sikerül titeket kicsinálni. Akkor hová mész egy kisgyerekkel pénz nélkül?
2022. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor hirdetnek olyan állást, hogy adnak egy kis lakásrészt, ahol lakhat a család. Keressetek egy olyat!
2022. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!